بسم الله الرحمن الرحیم

545345344354345343

امام علی علیه السلام :

حرف تا در دل توست در بند توست و وقتی آزاد شد تو در بند آنی

سلام علیکم

با این مختصر مقدمه که این حرفای من صرفا یه تحلیله و اصلا و ابدا قصد جانبداری از هیچکس و هیچ حزبی رو ندارم ، نسبت به وضع کنونی مختصر تحلیلی رو از دیدگاه خودم ارائه می دم . البته باتوجه به فرمایشات بزرگان . بسم الله :

چند وقت پیش علامه مصباح سخنرانی بسیار مفصلی داشتند که حائز نکات بسیار کلیدی ای بود . چکیده اون سخنرانی و لپ مطلب با زبان من اینه : (جملات ستاره داره (*) مختصر سخنان علامه هستند) .

*در اینکه هر فرد مسلمان تکلیف داره اصلح رو پیدا کنه هیچ شکی نیست ….

خب حالا اصلح کیه ؟؟ … یه آدم ایده آل ، ولایی ، انقلابی ، کار کرده و یه مدیر مدبر که توی مراحل مختلف انقلاب سابقه مطلوبی بجا گذاشته باشه ؟؟؟

حالا باتوجه به کاندیدای مطرح کنونی ( قالیباف . ولایتی . لنکرانی . حداد عادل . رضایی . کواکبیان . زاکانی . عارف . متکی . فتاح . پور محمدی . مشایی . روحانی . ابوترابی و  …. ) ، خب کدومشون اصلحه؟؟؟  کدومشون شعارها و عملکرد گذشتش با نظرات امام خامنه ای نزدیکتره ؟؟  کدومشون سابقه اجرایی مطلوب داره ؟؟   کدومشون توی موج سوم انقلاب با نظام بودند ؟ کیا ساکت ایستادند(فتنه 88) ؟؟؟

علامه مصباح فرمودند :

* شما باید اصلح رو پیدا کنید و اصلح باید خودش احساس تکلیف کند و به میدان بیاید .

* اگه اصلح به میدان نیومد و نبود باید از بین صالح های مقبول یکی رو انتخاب کنید .

* با توجه به کارنامه اصلاحات در فتنه 88 و تلاش برای براندازی نظام و وابستگی به غرب ، کاندیدای اونها پیش مردم اقبالی ندارند . لذا این دوره رقابت بین اصولگراهاست …

واقعا هم الان همینطوره …

و اما اون نکته ضریف ….

* شکست خوردن از رقیب انتخاباتی در اثر افزایش کاندیداهای خودی ، نکته ی صحیحی ست و در آن صورت وظیفه ی شرعی مومنین است که یک کاندیدا داشته باشند و از یک نفر حمایت کنند تا رای آنها شکسته نشده و رقیب آنها پیروز نشود .

پس در چنین شرایطی که برای مومنین شرایط انتخاب از بین صلحا بدون ترس از برنده شدن رقیب ناصالح محیا شده است ٬‌ وظیفه ی شرعی و اخلاقی همه ی ماست که با دقت در شرایط ٬‌ مشخصات فردی و اخلاقی ٬‌ برنامه ها ٬‌ اطرافیان و تبلیغات کاندیداها ٬ “اصلح” را از میان آنها انتخاب کرده و زمام جامعه ی اسلامی را به دست او بسپاریم .

…….

لپ مطلب :

ملت باید از بین این صلحا ، اصلح را انتخاب کنند و بر او أئتلاف کنند تا رأی ها هم شکسته نشود .

………………………………………………………………………………………

پی نوشت :

اصل این مطلب از سایت انقلاب سوم برداشته شده و مختصر سازی و تغییر داده شده .

ساکتین فتنه رو فراموش نکنید . هرچند که خوب شعار بدند و کارنامه اخیرشون جالب باشه

بالاترین معیار و ملاک و شاخص ، ولایی بودنه و بعد انقلابی بودن و بعد …

دوستانی که تحقیق نمی کنند ، روزهای آخر مغلوب سناریوهای تیرخلاص انتخاباتی خواهند شد . (یادتون که هست : خاتمی با سناریوی سید مظلوم و احمدی نژاد با سناریوی بگم بگم و حجمه به خاندان هاشمی )