کـــــرســی آزاد فکــــری

سلام علیکم

یعنی یه بچه حزب اللهی نیست؟!

یه وبلاگ نویس اهل تحلیل نیست که به من بگه چرا دکتر جلیلی آره؟ ، مگه چه کرده؟ ، این همه درخواست  دعوت و کمپین واسه چیه ؟؛ چرا هاشمی آره ؛ چرا قالیباف ؛ چرا لنکرانی ؟؟؟

ما باید تحلیل کنیم . آقا هم فرمودند سطح اطلاعاتتونو سایتا قرار ندید . نباید فقط گوشمون به اخبار باشه . باید روی این پازل تحلیل کنیم .

…………………….

پی نوشت :

به عقیده بنده با این اوضاع انتخابات الان چهار-پنج تا قطب داره :

اول : جبهه پایداری که حرفشون حرف انقلاب و امام و ولایته . نمایندشونم دکتر لنکرانیه . نظر حمایتی مثبتی هم به دکتر جلیلی دارند اما دکتر ظاهرا مستقل اومده . جبهه پایداری از سال 80 تقریبا به وجود اومد و سال 84 رسما ظهور و بهترین کارنامه رو در سال 91 توی انتخابات مجلس بجا گذاشت .

دوم : کارگزاران  که حرفشون و سابقشون مشخصه . طرفداران لیبرال اقتصادی و سیاسی و به قول امام خامنه ای تکنوکرات . کارنامه مشخصی هم از خودشون بجا گذاشتند . اقتصاد سرمایه داری و اختلاف طبقاتی شدید از تفکرات و کارنامشونه که هنوزم نظام به این دردی که ایجاد کردند گرفتاره .

سوم : اصلاحات . اینها هم کارنامه و تفکراتشون کاملا مشخصه . لیبرال اقتصادی و فرهنگی و سیاسی . به تکنوکراسی هم بسیار معتقدند . از جمله برگهای کارنامشون هم میشه حادثه کوی دانشگاه ، حادثه 18 تیر و …. . اینها حرفشون اصلاحاته اما عملشون اصلاحات ساختار انقلابه .

چهارم : اصولگراها . معتقد به اصول انقلاب . کارنامه بدی نداشتند اما فراز و نشیبهای زیادی داشتند .

پنجم : جریان انحرافی . ملی گرایی و خیانت به دین و واردکردن عقاید خرافی در دین و تخریب اقتصادی کارنامه ایه که خاصه در این دو سال اخیر از خودشون بجا گذاشتند .

***

البته این پنج قطب رو در سه قطب هم میشه دسته بندی کرد:

اصولگراها و جبهه پایداری . اصلاحات و کارگزاران . جریان انحرافی