سید علی تنها نیست ….

 ammarha00

اَیْنَ اِخْوانِىَ الَّذینَ رَکِبُوا الطَّریقَ، وَ مَضَوْا عَلَى الْحَقِّ؟ اَیْنَ عَمّارٌ؟ وَ اَیْنَ ابْنُ التَّیِّهانِ؟ وَ اَیْنَ ذُوالشَّهادَتَیْنِ؟ وَ اَیْنَ نُظَراؤُهُمْ مِنْ اِخْوانِهِمُ الَّذینَ تَعاقَدُوا عَلَى الْمَنِیَّهِ، وَ اُبْرِدَ بِرُؤُوسِهِمْ اِلَى الْفَجَرَهِ؟!

کجایند آن برادرانم که راه را به حقیقت طى کردند ، و بر اساس حق از دنیا گذشتند؟ عمّار، ابن تیِّهان وذوالشهادتین کجا هستند؟ و کجایند نظیران آنان از برادرانشان که بر جانبازى پیمان بستند، و سرهاى پاکشان براى تبهکاران فرستاده شد؟!

*****************************

راستش اونشب وقتی دکتر لنکرانی انصراف داد (یا به تعبیری خبردار شد که تایید صلاحیت نمیشه ) من خیلی ناراحت شدم . وحتی به نوعی شک شدم . باورم نمی شد … نه برای دکتر لنکرانی … نه .. اصلا …

بلکه برای اینکه جناب علامه مصباح دامت برکاته زمانی جمله : ” من در زمین و آسمان اصلحتر از دکتر لنکرانی سراغ ندارم ” ، فرمودند که دکتر جلیلی ثبت نام کرده بود . تا یکهفته قبلش مطمئن بودم دکتر لنکرانی کنار خواهد کشید اما زمانی که علامه مصباح این جمله رو فرمودند من یقین کردم که دکتر جلیلی باید کنار بره … خلاصه اونشب در یه شک تحلیلی سیاسی سنگین فرو رفتم …

اما نقطه منفیش اینجاست که بدجوری به علاه مصباح بدبین شدم … (البته فقط برای ساعاتی …)

اشتباه از من بود … واقعا بی بصیرتی کردم ….

یه شخص فقیه ، با بصیرت ، آگاه ، یه عمار تمام عیار ولایی که توی این سن هرچی آبرو داره پیش مردم ، هرچی عزت داره میاره توی میدون ، تیم تشکیل میده که برن اصلح رو شناسایی کنند ، به حجت شرعی میرسه و خلاصه در یک کلام : آگاهانه تحقیق می کنه و به حجت شرعی میرسه و پای دفاع از اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی و خون شهدا ، تمام عزت و آبروی چندین و چند سالشو میاره وسط اونوقت امسال من حقیر هم اسممونو میزاریم عمار و هم به ایشون شک می کنیم …

بگذریم …

این پوستر(متاسفانه کم کیفیت) رو ویژه دوتا عمار شجاع و بابصیرت امام خامنه ای که مصداق آیه ” ثم استقامو … ” همستند و مثل رهبرمون زیر بار هیچ فتنه و بدعتی نرفتند و نمی رند و حسین وار پای اسلامو انقلابو پاسداری ایستاده و پایداری می کنند ، کار کردم . ببخشید دیگه ….

………………….

پی نوشت :

دکتر باقری لنکرانی پاسخ داد :

چرا علامه مصباح رهبری جبهه ولایت فقیه را قبول ندارند

کامران باقری لنکرانی عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در پاسخ به این سوال می گوید: من آن موقع سخنگوی جبهه پایداری بودم و به محضر آیت‌الله مصباح رسیدم و گفتم که سوء‌استفاده‌هایی شده است و ایشان گفت من می‌خواهم تاکید کنم که “ما در کشورمان تنها یک رهبر داریم و آن هم آیت‌الله العظمی خامنه‌ای هستند”.

در نگاه دینی اصل بر این است که هیچ کس تسلطی بر دیگری ندارد مگر اینکه به ولایت الهی متصل باشد و ولایت فقیه هم به تعبیر امام راحل استمرار ولایت انبیاست. رأی مردم هم در نظام اسلامی تصنعی نبوده و کارآمدی از رأی مردم بر می‌خیزد و این معنای مردم‌سالاری دینی است.