بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

متنی که در زیر می خوانید بخشی از آن ، از وبلاگ دوست عزیزمون معبرسایبری فندرسک گرفته شده که بنده قدری تکمیلترش کردم .

…………………………….

صحبت های دیروز امام خامنه ای :
*”[کاندیداهایی که در پی جلب اعتماد مردم هستند] قول بدهند به منافع بیگانگان به بهانه های گوناگون بیش از منافع ملت ایران اهمیت نخواهند داد . بعضی با این تحلیل غلط که به دشمنان امتیاز بدهیم تا عصبانیت آن را نسبت به خودمان کم کنیم عملا منافع آنها را بر منافع ملت ترجیح میدهند.”*

hassane  rohani

…………………..

پی نوشت اول : امام خامنه ای : تعلیق موقت و داوطلبانه ایران ، با سوءاستفاده دشمنان در حال تبدیل شدن به حذف فعالیت‌های هسته‌ای در کشور بود که بنده همان موقع تأکید کردم اگر روند مطالبه پی در پی طرف‌های هسته‌ای ادامه یابد ، وارد میدان می‌شوم که این کار انجام و روند توقف فعالیت‌های هسته‌ای به روند پیشرفت هسته‌ای تبدیل شد .(بیانات سال 76)

پی نوشت دوم : مردم هنوز کودتای سال 76 یا به تعبیری اقدام محاربه آمیز دولت اصلاحات و وزرای اصلاحات در سال 86(حادثه کوی دانشگاه) رو در خاطر دارند . اونموقع هم شما دبیر شورای عالی امنیت ملی بودید . اونموقع چکار کردید؟؟؟؟ که الان از خاتمی بعنوان حامی و تایید خدماتتون استفاده می کنید . اونموقع کجا بودید؟؟ چه کردید؟؟؟؟؟؟؟

پی نوشت سوم : مردم هنوز بمب گزاری های پی درپی سال 83 در اهواز رو یاد دارند ؛ هنوز فتنه و اغتشاشاتی رو که دولت اصلاحات استارت ایجادش رو زد برای اختلافات قومی و جدایی خوزستان از کشور یاد دارند . هنوز کودتای دوم یا همون استعفای استانداران و فرمانداران و نمایندگان مجلس برای عزل رهبری رو بیاد دارند . اون موقع شما کجا بودید؟؟ چه کردید؟؟؟؟؟؟؟

پی نوشت چهارم : آقای سعید جلیلی از حق هسته ای ملت ایران کوتاه نیومد . چی شد ؟؟

نتیجه : نه جنگی اتفاق افتاد نه تعلیقی شد. بلکه با کش دادن مذاکرات ما به چرخه کامل هسته ای دست پیدا کردیم . بلکه با تکمیل چرخه هسته ای در بسیاری از زمینه های علمی مانند پزشکی و پزشکی هسته ای و کشاورزی و نانو ووووووو.وو.و…..ووو….. پیشرفت کردیم .

این گرانی هم از تحریم نیست … از ضعف فرهنگی و تجمل گرایی و سوء مدیریت دولت فعلی و اقدامات خرابکارانه ته مانده های همون دولتهای کارگزاران و اصلاحاته که بخاطر بدست آوردن قدرت ، مردم رو تحت فشار میگذارند . بطوری که هاشمی که تا پارسال منفور ملت بود و مردم این چند ساله اقدامات خودش و نزدیکانشو دیدند ، الان محبوب بعضی آدمهای کم حافظه شده ….

پی نوشت پنجم : آزادی ؟؟؟ …. حقوق زنان ؟؟… برابری حقوق اجتماعی ؟؟؟ …این شعارهارو هم آقای خاتمی داد اما هیچ وقت تبیین نکرد منظورش از آزادی و حقوق زنان چی بود . بعد از دولتش فهمیدیم که که کاری رو که رضاخان نتونست محمد رضا خاتمی کرد … منظور شما چیه ؟؟؟؟

پی نوشت ششم :

چی؟؟؟؟ شماها و آقای هاشمی جنگ رو مدیریت و فرمان کربلای 5 رو دادید ؟؟؟؟؟؟

تروخدا … من از ملت عزیز خواهش می کنم به این عکس ها توجه کنید …

یکی در خط مقدم خرمشهر …. و یکی در تهران درحال صدور فرمان عملیات …

(البته این عکس اون لحظه نیست ، اما فیلمشو دیشب در مستند پخش کرد)

farmane  karbalaye 5

دیگه خسته شدم وگرنه هنوز هم دارم که بنویسم …

قضاوت با مردم …

بی نظر خارج نشی صلوات بفرست ….

حسن روحانی