سناریوی توهین به آیت الله مصباح یه سناریوی جدید نیست و قبلا هم این کار چه بسا با شدت بیشتری نسبت به ایشون انجام شده بود که واکنش قاطع رهبری رو به دنبال داشت و حمایت بی بدیل ایشون از آیت الله مصباح. ولیکن چیزی که هست اینکه در این چند مدت اخیر توهین ها از طرف کسانی انجام میشه که ادعای ولایت پذیری و بصیرتشون گوش همه رو کر کرده ، کسانی که فکر میکنند به صرف داشتن یک قلم خوب و یا مخاطبان خاص می توانند هر چیزی که به ذهنشان می آید به کسی همچون آیت الله مصباح بچسبانند . خوب است به عنوان تذکر هم که شده این بیان امام خامنه ای (مد ظله) در مورد ایشان را به خاطر بیاورند و بدانند که نباید شناخت ۴۰ ساله رهبری نسبت به ایشان را بر شناخت اندک و سطحی و ناقص خود ارجح  بدانند:

امام خامنه ای (مد ظله العلی) : بنده نزدیک به ۴۰ سال است که جناب آقای مصباح را می شناسم و به ایشان به عنوان یک فقیه، فیلسوف، متفکر و صاحب نظر در مسائل اساسی اسلام ارادت قلبی دارم. اگر خداوند متعال به نسل کنونی ما این توفیق را نداد که از شخصیت هایی مانند علامه طباطبایی و شهید مطهری استفاده کنند، اما به لطف خدا این شخصیت عزیز و عظیم القدر، خلا آن عزیزان را در زمان ما پر می کند.

ایضا پیشنهاد می شود به کسانیکه در مورد  نحوه ی عملکرد ایشان در طول مدت انتخابات ریاست جمهوری شک و شبهه ای دارند این لینک رو مشاهده کنند و نیز در مورد صحبت های رهبری و دفاع ایشان از آیت الله مصباح این لینک را مشاهده کنند.

سایز اصلی با کلیک روی تصویر

آیت الله محمد تقی مصباح یزدی

پی نوشت : جالبست که خدایان اعتماد به نفس و  بصیرت البته به زعم خودشان !!!! به خاطر عدم همراهی علامه با کاندید مورد نظرشان، هوای نفس خود را منطق قرار داده و از زمین و زمان به اینشان تهمت و برچسب میچسبانند و توهین می کنند ، حقیقتا فرصت خوبی بود تا بعضی ها را بهتر شناخت …