بسم الله الرحمن الرحیم

کتاب شهدای مسجد حجازی اهواز (نسخه آزمایشی)

روایت مکتوبات و آثار بجامانده بیش از 125شهید مسجد حجازی اهواز

شامل : دستخط . وصیتنامه . پروفایل شهدا . خاطرات . عکس و تصاویر دسته جمعی

 01

دریـــافت کتــــاب

* * *

سلام علیکم

اگه خاطر دوستان باشه قبل از خدمت رفتن یکی دو ماهی درگیر کار یه کتاب بودم . بلاخره بعد از ماه ها تلاش و تحقیق و جلسه در جهت جمع آوری و مکتوب کردن آثار شهدای مسجد ، به همت عزیزان در کانون فرهنگی فاطمیون و خانواده و همرزمان شهدا ،  موفق شدیم بخش قابل توجهی از آثار بجا مانده از شهدای مسجد را در قالب این کتاب گردآوری کنیم .

این کتاب کاملا نسخه آزمایشی می باشد و بجهت چاپ طراحی نشده و فقط جنبه گردآوری مطالب داره . از نظر خودم طراحی نشده و فقط فتوشاپ کاری شده . سایز صفحات این کتاب A3 می باشد . (که این سایزش هم دلیل خاص داره)

این کتاب به لحاظ آمار و محتوا دارای کمبودهای بسیاریست که امیدوارم تکمیل و برای یادواره شهدای امسالمون ، در سایز و شکل مناسب قابل چاپ بشه .

و من الله توفیق

وبلاگ مسجدمون : نسل سوم فاطمیون    http://pelake130.ir

 * * *

پی نوشت :

از افتخارات مسجد حجازی اهواز :

** در زمان جنگ کمتر از انگشتان یک دست در اهواز مسجد شاخص فعال در زمینه فرهنگی نظامی داشتیم . اگه مسجد حجازی اول نبود ، دوم بود . مسجد حجازی اهواز با تقدیم بیش از 125 شهید از جمله سرداران بزرگی مانند آقا موسی اسکندری ( رئیس ستاد لشکر 7 ولیعصر خوزستان ) این افتخار رو برای خود ثبت کرد که دومین مسجدی باشیم در اهواز که بیشترین شهید رو داده باشیم .

** بعد از جنگ هم در زمینه فرهنگی و کار تربیتی شاخص بوده . می تونم بگم طی برنامه ریزی هوشمندانه ای که صورت گرفت ، طی 10 سال گذشته ما بیش از 30 روحانی و 100 طلبه و 100 دانشجو تقدیم اسلام و انقلاب اسلامی کردیم .

** به برکت کار عظیمی که 10 سال پیش شروع کردیم ، سال گذشته توانستیم مقام برترین کانون فرهنگی کشور رو کسب کنیم .

** همچنین سال گذشته مقام سوم برترین طرح تربیتی هوشمندانه کشوری رو کسب کردیم .

**  الان از این کار فرهنگی ،  چهارتا موسسه فرهنگی و تربیتی . هیئت . حسینیه . مدرسه راهنمایی . و حوزه علمیه و موسسه خیریه راه انداختیم .

** یکی از رکوردهای تاریخی هم که ثبت کردیم ، اردوی 800 نفره مشهد مقدس سال 85 بود . توی اون اردو بیش از 800 نوجوان سنین راهنمایی رو 2000 کیلومتر اونورتر به مشهد مقدس و جمکران و تهران بردیم .

و اینها نبوده الا به کارهای خالصانه و هوشمندانه و روحیه های جهادی

صلوات

**************

فروشی : مجموعه یادواره شهدا

حجم فایلهای لایه باز بالای ۳۱ گیگ هست + ۲ گیگ ایمیج طرح ها : مجموعا ۳۶گیگ در  ۸  DVD

مبلغ فعلی بهمراه ارسال با پست پیشتاز رایگان و دریافت ۵ روزه : ۴۵/۰۰۰ تومان

 ***

شماره تماس :   ۰۹۳۵۷۳۳۱۲۸۰    کتانباف

samengraphik@gmail.com

 ***