بسم الله الرحمن الرحیم
حـی علـی الجـهاد
روز پنجشنبه 22 اسفند ماه ، جمعی از مسئولین فرهنگی مساجد و طلاب اهواز – من جمله مسئولین و روحانیون موسسه طلیعه داران ظهور و حوزه علمیه امام خامنه ای (مدظله) اهواز – به جهت سفر تبلیغی در مناطق محروم استان خوزستان حضور یافتند که این سفر گذشته از سختی هایش برکات فراوانی داشت .ماجرا از این قرار بود که :20 کیلومتر فقط جاده خاکی بود …
رفتیم به روستایی دور افتاده از توابع شهرستان سوسنگرد …
روستایی بسیار فقیر
در یکی از خانه ها پیرمرد و پیرزن تنهایی بودند که کاری نداشتند و با حقوق بهزیستی زنده بودند …
در خانه بعدی خانواده ای بودند که 8 دختر در آن بود که 3تا از آنها معلول بودند و با وضع اسفناکی زندگی می کردند ..
در خانه ای دیگر زنی بود که شوهرش اورا با 4 فرزند رها کرده بود و بعلت اینکه طلاق نمی توانست بگیرد حتی حمایت بهزیستی هم مشمولش نمی شد … و برادر شوهر او دوتا از طویله های احشام خالی کرده و بعنوان سرپناه به آنها داده بود و آنجا محل زندگیشان بود ….
بقیه ی روستا هم به چنین وضعی بودند ….خوشبختانه بعد از این سفر تبلیغی جمعی از مسئولین کانونهای فرهنگی مساجد و بچه های مسجد اهواز تصمیم گرفتند که ایام نوروز در قالب اردوی جهادی به کمک این عزیزان برویم .
اما …..
اما …..
اما مشکل هزینه های آن است ….
مبلغ کارشناسی شده و برآورد شده برای آماده سازی این چند واحد چیزی حدود 8-7میلیون تومان است . (کف سازی . سقف . پلاستر دیواره . گچ کاری و فاضلاب . ساخت مسجد و پارک )
لذا از تمام عزیزان . برادران و خواهران مومن و انقلابی خواهشمندیم هرکس به هر میزان که می تواند برای این امر خیر کمک نماید .
درحال حاضر تنها مشکل تامین هزینه هاست … وگرنه نیروهای انقلابی مساجد اهواز یا علی گفته اند …خواهشمندیم حداقل با نشر این مطلب در این امر خیر شرکت کنید .

پی نوشت 1 :
یکی از مبلغین تعریف کرد :
به یکی از خانواده ها 50هزار تومان پول و یک کیسه آرد دادیم که تقریبا برای دو هفتشون کافی بود . وقتی بهشون دادیم گفتند اینارو کی داده ؟؟؟ گفتیم: سید علی . گفت سید علی کیه ؟؟؟ گفتیم سید علی خامنه ای
اشک در چشمانشون حلقه زده بود انگار که دنیارو بهشون داده باشند …

پی نوشت 2 :
نون نداشتند بخورند . نان خالی براشون یک وعده غذایی کامل بود اما توی تمام خونه ها ماهواره بود . اونهم شبکه های عربی و وهابی …
چون اونجا صداوسیما پوشش نمی داد اما ماهواره راحت گرفته می شد ..
کمک به اینها کمک به دینشونه . کمک به اسلامه … کمک به شیعست …