سکوت در مقابل نسل کشی و این همه جنایات بی شرمانه آن هم علیه زنان و کودکان بی دفاع  غزه خود کمکی بزرگ به رژیم کودک کش ، این سگ  هار و گرگ وحشی  محسوب می شود….

به فرموده ی امام خامنه ای “بشریت باید عکس‌العمل نشان بدهد” و من و تو عضوی از این مجموعه ی انسانی هستیم …

پیش نمایش طرح (کلیک کنید)

ساکت نباش !

دریافت سایز اصلی :  DOWNLOAD

***

به انظمام :

رهبر انقلاب در دیدار مسئولان و سفرای کشورهای اسلامی

جهان اسلام برای تأمین نیازهای مردم غزه بشتابد

هبر معظم انقلاب اسلامی   ۱۳۹۳/۰۵/۰۷   در دیدار صدها نفر از مسئولان و قشرهای مختلف مردم و سفیران و کارداران کشورهای اسلامی در ایران ، همه‌ی مسلمانان را به یاری مظلومان فلسطین فراخواندند و تأکید کردند: جهان اسلام با کنار گذاشتن اختلافات، از همه‌ی توان خود برای تأمین نیازهای مردم غزه استفاده کند و ضمن مقابله با جنایات بی‌شرمانه‌ی صهیونیست‌ها، از حامیان آنها -به‌ویژه آمریکا و انگلیس- تنفر و برائت جوید.
ایشان با تبریک عید سعید فطر به همه‌ی ملت‌های مسلمان، این عید را عید امت واحده خواندند و افزودند: متأسفانه بر خلاف تعالیم و معارف اسلامی، امروز انگیزه‌های سیاسی و قدرت‌طلبانه، امت اسلامی را دچار تفرقه کرده است.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با دعوت از مسئولان کشورهای اسلامی برای عبور از این‌گونه انگیزه‌ها و تشکیل امت واحده و مقتدر و توانا تأکید کردند: اگر قدرت‌طلبی‌ها، وابستگی‌ها و فسادها نتواند جهان اسلام را از هم جدا کند، در این صورت هیچ قدرت مستکبری جرأت تجاوز و تعرض به کشورهای اسلامی و یا باج‌گرفتن از دولت‌های اسلامی را نخواهد داشت.
رهبر انقلاب اسلامی گستاخی صهیونیست‌ها در قتل‌عام غزه را از نتایج تفرقه‌‌ی دنیای اسلام خواندند و خاطرنشان کردند: سانسور پنهان در غرب اجازه نمی‌دهد ملت‌های غربی از عمق حوادث غزه مطلع شوند، اما این جنایات به گونه‌ای فجیع و دلخراش است که انعکاس حتی بخشی از آن در رسانه‌های غربی، ملت‌های غیر مسلمان را تکان داده و به خیابان‌ها کشانده است.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای  با اشاره به تنهایی مردم بی‌پناه غزه افزودند: پیام روشن ما به دولت‌های اسلامی این است که بیایید به یاری مظلوم برخیزیم و نشان دهیم که جهان اسلام در مقابل ظلم و ستم  آرام نمی‌نشیند.
رهبر انقلاب افزودند: برای تحقق این هدف باید همه‌ی دولت‌های اسلامی از اختلاف نظرهای سیاسی و غیر سیاسی صرف نظر کنند و همه با هم، به کمک مظلومانی بشتابیم که در چنگال گرگ خونریز صهیونیست در حال دست و پا زدن هستند.
ایشان در همین زمینه قرار گرفتن دو وظیفه‌ی اساسی در دستور کار جهان اسلام را ضروری خواندند؛ نخست فراهم کردن امکانات حیاتی برای مردم غزه و دوم، عکس‌العمل قوی و مناسب در مقابل رژیم آدمکش صهیونیست و حامیانش.
رهبر انقلاب با اشاره به نیاز مبرم مردم مقاوم و رنجدیده‌ی غزه به غذا، آب، دارو، امکانات بیمارستانی و بازسازی منازلشان افزودند: این ملت برای دفاع از خود، به سلاح نیز احتیاج دارد.
رهبر انقلاب بار دیگر خطاب به دولت‌های اسلامی گفتند: بیایید برای کمک‌رسانی به مردم غزه و غلبه بر موانعی که صهیونیست‌ها در این راه ایجاد می‌کنند، همراه و همدست شویم و به وظایف دینی و انسانی خود عمل کنیم.
ایشان مقابله و معارضه با عاملان ظلم تاریخی غزه را وظیفه‌ی دوم جهان اسلام خواندند و افزودند: جانیان صهیونیست و حامیانشان برای آدمکشی حیرت‌آور و کودک‌کشی نفرت‌انگیز در غزه، بی‌شرمانه توجیه و استدلال می‌آفرینند که این اوج خباثت و بی‌حیایی آنان را نشان می‌دهد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای حمایت آشکار مستکبران و از جمله آمریکا و انگلیس و نیز تأیید تلویحی یا آشکار مجامع بین‌المللی و از جمله سازمان ملل را از فجایع صهیونیست‌ها، مشارکت و همدستی در جنایات رژیم خونخوار خواندند.
ایشان افزودند: ملت‌های مسلمان و دولت‌های اسلامی موظفند از همدستان و حامیان جانیان حاکم بر تل آویو، ابراز برائت و تنفر کنند و در صورت امکان  با آنها برخورد اقتصادی–سیاسی نمایند.
رهبر انقلاب  با تجلیل از عزم راسخ ملت ایران در حمایت صریح از مردم غزه و ایستادگی در مقابل تجاوز و خباثت افزودند: در جمعه‌ی آخر ماه رمضان، صدای بلند حمایت از مظلوم، از ایران به گوش جهانیان رسید و این ملت علاوه بر این‌گونه حمایت‌ها، هر کار دیگری از عهده‌اش برآید، با استواری تمام انجام خواهد داد.

ساکت ، ساکت نباش ، پوستر ساکت نباش