بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج

***

فلسطین تمام شدنی نیست

Palestine is not exhaustible

***

مردم نیکوکار  کشورمان می‌توانند کمک‌های ریالی خود را به شماره حساب ۹۹۹۹۹ جمعیت هلال احمر نزد بانک های ملی، رفاه، ملت، مسکن و صادرات، دی، تجارت و سپه، و کمک های ارزی یورو را به شماره حساب های ۹۹۹۹۹۹ نزد بانک ملت شعبه هجرت و کمک های ارزی دلاری را به شماره حساب ۷۰۲۰۷۰ بانک ملی واریز کنند و از اجر معنوی این عمل خیر بهره‌مند شوند.

**

پیش نمایش طرح (کلیک کنید)

غزه

غزه

دریافت سایز اصلی :        DOWNLOAD

***

**********

به انضمام :

کتابی که صهیونیست‌ها را عصبانی می‌کند

فارس- نشر سایان در تازه‌ترین اقدام خود کتاب مصور مرجعی با موضوع فلسطین را روانه نمایشگاه کتاب کرده است.

«دایره المعارف مصور تاریخ فلسطین» یکی از بهترین کتاب‌های مرتبط با فلسطین و اسرائیل است.

این کتاب با قیمت استثنایی خود یک رخداد تازه در عرصه کتاب مصور خواهد بود. سایان پیش از این «دایره المعارف یهود و صهیونیسم» را راهی کتابفروشی‌ها کرده بود.

 

این دو کتاب برای اولین بار اطلاعات و تصاویر تازه ای از داخل خاک اسرائیل را منتشر کرده و به بیان زوایای جالبی از آداب و رسوم صهیونیستها، یهودیان و فلسطینی ها پرداخته است.

 

دایره المعارف فلسطین دومین اثر از مجموعه دایره المعارف مصور انتشارات سایان است. حامد کفاش، امیر منصور و زهرا یگانه در مقام تدوینگران این کتاب تاریخ فلسطین را از سالها پیش از میلاد تا دوران معاصر بررسی نموده و برای بیان مطالب از بیش از 1000 تصویر و نقشه بهره برده اند.

 

در مقدمه این کتاب می‌خوانیم:

در این کتاب با متنهایی روان همراه با تصویر نقشه و نمودار با تاریخ فلسطین از روزهای دور آشنا خواهید شد. تاریخ قدس را باید از ابتدا خواند، از روزهای دور، از دوران باستان. تنها در این صورت است که مخاطب به اهمیت این شهر و این سرزمین پی می برد و وقایع کنونی را نیز بهتر درک میکند.

 

گرچه این کتاب از نوع دایره المعارف‌های معمول با مدخلهای الفبایی نیست، بلکه بر اساس نظم زمانی تدوین شده است لیکن از آنجا که موضوع فلسطین را به صورت جزء به جزء با تصاویر و نمودارهای فراوان و با هدف معرفی آن همانند یک مرجع برای مخاطب عمومی مد نظر قرار داده، نوعی دایره المعارف مصور است.

غزه ، پوستر غزه ، پوستر غزه تمام شدنی نیست