پیامک سلامتی امام خامنه ای(حفظه الله)
Rate this post

Rate this post
بسم الله الرحمن الرحیم

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین

بمولانا ابالفضل العباس ، اللهم اشف سیدنا و قائدنا سید علی الحسینی الخامنه ای

***

الله من علینا بشفائکم…خداوند با شفای شما بر ما منت گذارد….من علی المسلمین بشفائکم…خداوند بر مسلمین با شفای شما منت بگذارد….کتب الله علیکم السلامة و الکرامه…خداوند سلامت و بزرگی را برای شما قرار دهد…

***

p-93 salamati agha

از دعاهای مردم ایران… دکترت گفت بهتری آقا … کوری چشم دشمنان حسود … تا همیشه تو رهبری آقا
********
درمان که تو باشی همگی بیماریم
ما جمع فدایی شما بسیاریم
ما را به ملاقات شما گر خوانند
سر را به ملاقات شما می آریم .
********
گیریم که جنگ جملی هست غمی نیست/ یک فتنه بین المللی هست غمی نیست/ ما تجربه کردیم که در لحظه فتنه/ تا رهبر ما سید علی هست غمی نیست/
سلامتی مقام عظمای ولایت صلوات.
********
تو که خود خال لبی از چه گرفتار شدی
تو طبیب همه ای از چه تو بیمار شدی
سلامتی مقام عظمای ولایت صلوات.
********
کاش زودترببینم زطبیبان بی نیاز شده ای/خودمانیم ها ولی اقا با عرق چین چه نازشده ای
********
مولا جان
بنفسی انت و ابی و امی و مالی و اسرتی
اللهم اشف سیدنا و مولانا و غرة اعیننا بحق امه بضعة النبی زوجة علی سیدة نساء العالمین فاطمة الزهرا
********
مهدی به شفای نائب خود، حمدی به دعا کند قرائت
یا رب تو ز عمر ما بکاه و بر عمر شریف او کن زیادت
********
بس که عادت کرده‌ام بر قامت استاده‌ات… روی تختی و همین عکس تو ما را می‌کشد…
********
من مست نگاه تو ولی امر جهانم … از ناخوشی حال تو آقا نگرانم… من نذر تو کردم همه‌ی هستی خود را … تا زود سلامت بشوی نذر تو جانم
********
نذر کردم برای بهبودیت، اشک های محرم و صفرم
سایه ات مستدام آقاجان، ای فدای تو مادر و پدرم
********
الله من علینا بشفائکم…
من علی المسلمین بشفائکم…
کتب الله علیکم السلامة و الکرامه…
********
صد بار بمیرم که تو بیمار نباشی
********
یکـــی در آرزوی دیــــدن توســـت
یکی در حسرت بوسیدن توست
ولــــی من ســــاده و بی ادعایم
تمام هستی ام خندیدن توست
********
یا رب این شاخه گل از شش جهتش دار نگاه…
این دعا کردم و از شش جهت آمین آمد
********
شمع دلها! همه پروانه لبخند توایم
ما جوان ها همه دیوانه لبخند توایم
ما کجا طعم عسل گونه این خنده سبز؛
سربه سجاده به شکرانه لبخند تو ایم

*****

منبع پیامکها : افسران . خامنه ای دات آی آر . عصر انتظار

*****

***********

*********************

به انظمام :

چرا بستری‌شدن رهبر انقلاب رسانه‌ای شد ؟

خبر بستری شدن و عمل جراحی رهبر معظم انقلاب توسط سایت رسمی دفتر رهبری به آدرس leader.ir در ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ به سرعت خبر اول رسانه‌های داخل ایران و حتی منطقه و جهان شد و در سطح شبکه‌های اجتماعی انتشار گسترده‌ای یافت.

چرا بستری شدن رهبر انقلاب رسانه‌ای شد؟+تصاویر/////آقای داودی////

خبری که تیتر و موضوع آن برای خیل عظیم مشتاقان و ارادتمندان ایشان در ایران، جهان اسلام و حتی آزاداندیشانی که از سایر ملل از حامیان و دوستداران ایشان هستند، در ابتدای امر بسیار دلهره‌آور و نگران کننده جلوه می‌داد، اما بعد از اطلاع از محتوای اصلی خبر و آگاهی از صحت و سلامتی ایشان  و موفقیت عمل جراحی رهبر انقلاب، قلب‌ها کمی آرام گرفت و استرس و نگرانی‌ها تا حد زیادی کاسته شد.

رویترز

رسانه‌ای شدن این خبر از سایت رسمی رهبر انقلاب قطعا با اجازه و آگاهی ایشان صورت گرفته است، در این یادداشت تحلیلی خواهیم داشت بر چرایی و دلایل احتمالی رسانه‌ای‌شدن این رخداد.

روز پنجشنبه ۱۴ دیماه ۱۳۸۵ ناگهان شایعاتی در سایت‌های اینترنتی منتشر شد که رهبر معظم ایران در گذشته است. این خبر را هنگامی که “مایکل لدین”، یکی از مخالفان سرسخت جمهوری اسلامی ایران و از نظریه‌پردازان سرشناس جریان فکری نومحافظه‌کار افراطی آمریکا به‌دروغ تأیید کرد، برخی رسانه‌های خبری جهان آن را تا حدی جدی تلقی کردند. این در حالی بود که مخالفان جمهوری اسلامی در آمریکا مدتی بود که به‌دروغ ادعا می‌کردند رهبر ایران به سرطان مبتلاست و حال ایشان خوب نیست.

نمونه‌ای از دروغ‌پراکنی‌های بی‌بی‌سی فارسی در سال ۱۳۸۵

شایعه دروغ درگذشت رهبر ایران که بیش از آنکه یک “خبر” باشد صرفاً یک “آرزوی خیالی” برای دشمنان بود به این دلیل سریع پخش شد که ایشان به هر دلیل، در مراسم عید قربان در روز یکشنبه هفته قبل از انتشار شایعه، حضور نیافتند و پخش‌کنندگان این شایعه دروغین عنوان کردند که عدم حضور رهبر ایران در مراسم عید قربان حاکی از آن است که ایشان یا به شدت بیمارند یا اینکه ممکن است درگذشته باشند.

شایعه بیماری و درگذشت رهبر انقلاب، از مهم‌ترین و قوی‌ترین شایعاتی بود که پس از انقلاب درباره ایشان ساخته شده و در حجم وسیعی در رسانه‌های ضد انقلاب و زاویه‌دار با انقلاب اسلامی منتشر گردید، شایعه ای که به مدد ماهواره‌های زنجیره‌ای فارسی و انگلیسی و عربی و… توانست در برخی اذهان ضعیف یا بیمار، سؤالات و ابهامات زیادی ایجاد کند و جو روانی جامعه را از آرامش و سکونی که داشت منحرف سازد.

این شایعه دروغ، چنان جدی شد که مقامات وقت ایران مجبور شدند که آن را تکذیب کنند. محمدجواد ظریف که در آن زمان، نماینده جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل بود، روز جمعه ۱۵ دی‌ماه همان سال به خبرگزاری‌ها گفت که این خبر نادرست است. سید محمدعلی حسینی، سخنگوی وقت وزارت امور خارجه کشورمان هم نه تنها خبر درگذشت رهبر ایران را رد کرد بلکه افزود که ایشان در صحت و سلامت به سر می‌برند.

در نهایت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، شخصاً نیز به شایعاتی که در مورد بیماری و احتمال فوت ایشان در رسانه‌های غربی مطرح شده بود واکنش نشان دادند. ایشان چند هفته بعد، در ۱۹بهمن، طی سخنرانی در جمع فرماندهان و شماری از اعضای نیروی هوایی ارتش که به مناسبت روز نیروی هوایی به دیدار ایشان رفته بودند، عملیات روانی و شایعه‌پراکنی اخیر دشمنان را نشانه ضعف و استیصال آنان دانستند و خاطرنشان کردند: “دشمنان نظام اسلامی شایعات مختلفی درباره فوت و بیماری درست می‌کنند تا شاید چند روزی روحیه ملت ایران را تضعیف کنند اما آنها نمی‌دانند که در ایران با یک شخص روبرو نیستند بلکه با ملتی روبرو هستند که در پاسخ به توطئه‌ها و حیله های دشمن روز ۲۲ بهمن در سراسر کشور به خیابان‌ها می‌آید و با فریادهای پرشور، قدرت و هوشیاری و استقامت خود را در دفاع از اسلام و انقلاب و ایران نشان خواهد داد.”

تحلیلگران معتقدند برخی دستگاه‌های امنیتی جهان، برای تضعیف کشورهای مخالف خود گاهی مواقع شایعه مرگ رهبران آنها را منتشر می‌کنند تا ببینند چه واکنش‌هایی ایجاد می‌شود. مخالفان دولت‌ها نیز در مواردی از این ابزار استفاده می‌کنند و بر روی اذهان عمومی موج‌سواری می‌کنند. نمونه‌های این عملیات روانی را پیش از این در بسیاری از کشورها در دوران جنگ سرد و بعدها در خصوص کوبا، کره شمالی، سوریه و … شاهد بوده‌ایم.

از این منظر تصمیم مدبرانه و هوشمندانه رهبر معظم انقلاب مبنی بر اعلام صریح و صمیمانه خبر جراحی موفقیت‌آمیزشان، ابزار و بهانه شایعه‌سازی و شایعه‌پراکنی را از دست بدخواهان داخلی و خارجی گرفت و عملاً دشمن را در این حوزه حساس که مرتبط با آرامش روانی جامعه و امنیت ملی است، کاملاً خلع سلاح کرد.

از منظری دیگر نیز به خاطر داریم رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر خود با هیئت دولت، ایجاد آرامش روحی و روانی در جامعه را از جمله اقدامات با ارزش و خوب دولت برشمردند. تدبیر رهبر معظم انقلاب در انتشار خبر عمل جراحی ایشان، آن هم پس از اطمینان از موفقیت درمان، عملاً اقدامی عملی و مدبرانه در جلوگیری از تشویش اذهان عمومی و به هم خوردن آرامش روحی و روانی جامعه محسوب می‌شود، ضمن آنکه بدخواهان نظام و انقلاب را از شایعه‌پراکنی و عملیات روانی آنها خلع سلاح نمودند.

ماشاءلله ذراتی

منبع: مشرق

 

 

امام خامنه ای ، سلامتی امام خامنه ای ، سلامتی امام خامنه ای حفظه الله

ثامن گرافیک

همیشه توی کار فکرم این بوده که کاربردی ، ساده ، همه پسند و قابل چاپ باشه . از سال 1392 با دوستان عزیزم در سایت عمارها ساکنیم و افتخار می کنم که در کنار این بزرگواران مشغول کار فرهنگی سایبری هستیم . کتانباف 09357331280 التماس دعا

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

  لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
  جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
  دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

  دیدگاه خود را بیان کنید

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.