بسم الله الرحمن الرحیم

«من‌المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا»(سوره احزاب – آیه ۲۳)

***

السلام علیک یا ابا عبدالله

***

این گل پرپر ما        هدیه به رهبر ما

***

چهارمین شهید مدافع حرم حضرت زینب سلام الله از اهواز

ستوان دوم پاسدار شهید حسن حزباوی

محل شهادت : سوریه

تاریخ شهادت : آذر ماه ۱۳۹۳

پیش نمایش طرح (کلیک کنید)

حسن حزباوی

دریافت سایز اصلی :          DOWNLOAD

***

شهید سرفراز «حسن حزباوی» فرزند حجت السلام فالح حزباوی امام جماعت مسجد امام خمینی(ره)  منطقه  کوت عبدالله اهواز در راه دفاع از حرم حضرت زینب (س) در سوریه به شرف شهادت رسید .

خوزستان کانون جوشان ایثار و شهادت و دژ مستحکم مدافعان راستین ولایت است.خوزستان پایتخت مقاومت ایران اسلامی است.امروز و در راه پاسداری از آرمان های سترگ نهضت کربلا و اهداف سید و سالار شهیدان مردم ولایتمدار خوزستان لاله معطری از بوستان انقلاب را تقدیم دافع از اسلام نمودند . پرنده سبک بالی از کوت عبدالله همیشه قهرمان در سپهر شهادت عروج کرد. آری پس از سردار شهید جبار دریساوی (فرید حمیدی) ،شهید حسن حزباوی فرزند غیور و دلاوری که در مسیر جهاد و مبارزه با گروهک های تکفیری و ساخته و پرداخته رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار جان خویش را در طبق اخلاص نهاد و تقدیم خط سرخ ولایت کرد و ثابت نمود که مردم خوزستان همیشه پا در رکاب ولایت و پاسدار اسلام و مذهب مترقی تشیع هستند.

***************

به انضمام :

نظرات برخی کاربران

بسم‌الله الرحمن الرحیم

«من‌المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا»(سوره احزاب – آیه ۲۳)

بار دیگر شاهین شهادت بر شانه‌های استوار سبز پوشی از قافله پاسداران مکتب سرخ عاشورا نشست و سردار رشید سپاه اسلام شهید حسن حزباوی را در سعادت آسمانی شدن و حضور در کاروان حسینی بخشید.

شهید والامقامی که فیض عظیم و سعادت ابدی شهادت را در در سرزمین‌های نور و حماسه جستجو کرد و پس از آن دوران پر افتخار نیز از پا ننشست و تلاش در مسیر حفظ و حراست از دستاوردهای آن دوران و خدمت به خانواده محترم و معزز شهداء و ایثارگران را وجهه همت ساخت و جلوه‌های درخشانی از مدیریت جهادی را در این عرصه به منصه ظهور رساند.

لکن روح بلند او در کالبد تنگ جسمانی آرام نداشت و آن زمان که دید لشکر شیطان و یزیدیان زمان چشم طمع و قصد اسائه ادب بر آستان ملک پاسبان عقیله بنی هاشم (س) دارند، کوله بار جهاد و سابقه درخشان را به دوش گرفت و با اقتدا به اباالفضل العباس (ع) به صف مدافعین حرم زینبی پیوست و عاقبت مانند مقتدایش سیدالشهداء بی سر به دیدار معبود رهسپار گردید.

فیالیتنی کنت معکم فافوز معکم

اینجانب شهادت این سرباز سرافراز ولایت را به محضر حضرت بقیه‌الله الاعظم (عج)، مقام عظمای ولایت، خانواده صبور، همرزمان و مردم شهید پرور منطقه کوت عبدا… تبریک و تسلیت عرض نموده؛ از درگاه خداوند رحیم برای آن شهید گرانقدر همنشینی با حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و شهدای کربلا و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم.

*****

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

سرداری دیگر از یادگاران کربلای ایران و یاران، اینبار در هماوردی دلاورانه از جنس دفاع مقدس و مقاومت اسلامی در سرزمین پیام رسان نهضت حسینی در برابر داعشیان اموی تباربه لقاءالله شتافت و به یاران شهیدش پیوست. مجاهد و شهید قهرمان حسن حزباوی ،ایمان ، صداقت،اخلاص ،ولایتمداری،عشق به مکتب اهل بیت و خاندان عصمت و طهارت (ع)، علی، زهرا ، زینب ، حسن و حسین (ع) با خون امضا کرد.و حجت و الهی بر همه ما در همه عرصه ها و میدان ها برای تداوم راه شهیدان و آرمان های امام و رهبری شد.عروج سبکبالانه این شهید عزیز را به همرزمان و سبز پوشان فداکار سپاه اسلام و خانواده محترم ،بازماندگان، بستگان و مردم ولایتمدار خوزستان بویژه عشایر عرب غیور تبریک و تسلیت عرض می نمایم و از خداوند متعال صبر جمیل و اجر جزیل برای ذوی المصاب مسلئت می نمایم و امیدوارم همه ما را در تداوم راه شهیدان یاری دهد.بمنه و کرمه و حشره الله مع محمد و آل محمد

***************

به انضمام :

تصاویری از شهید حسن حزباوی

شهید حسن حزباوی

شهید حسن حزباوی

شهید حسن حزباوی

شهید حسن حزباوی

 806396_927

پاسدار شهید حسن حزباوی ، پوستر پاسدار شهید حسن حزباوی ، شهید حسن حزباوی ، حسن حزباوی