پوستر تشیع انگلیسی
Rate this post

Rate this post
بسم الله الرحمن الرحیم

بنده واقع متأسم که بعضی آدمهای جاهل و نادان اسباب دست افراطی هایی مثل فرقه شیرازی ها و وهابیت و بهائیت و … می شوند و با اعمالشون موجب تفرقه و نفاق و شهادت هموطنان عزیزمون می شوند .

***

پیش نمایش طرح (کلیک کنید)

دریافت سایز اصلی :            DOWNLOAD

***

به انظمام :

اختلاف بیفکن – حکومت کن

پس از فوت آیت‌الله سیدمهدی شیرازی، مرجعیت در این خاندان به بازیچه‌ای سیاسی تبدیل و به انحراف کشیده شد. سیدمحمد فرزند ارشد ایشان در دهه ۴۰ شمسی در عین نداشتن صلاحیت مرجعیت، ادعای مرجعیت نمود. این ادعا با مخالفت حضرات آیات سیدابوالقاسم خویی و سیدمحمود شاهرودی بزرگ مواجه و پا نگرفت.

رسول سنایی راد – به موازات جریان‌های تکفیری منتسب به اهل سنت که آتش فتنه را به جان مسلمانان انداخته و پدیده اسلام‌هراسی را به نفع صهیونیست‌های مسیحی تقویت می‌کنند، جریان تکفیری دیگری؛ منتسب به اهل تشیع و مدعی مرجعیت نیز با اهانت به مقدسات اهل سنت و تبلیغ خرافه‌های مذهبی منتسب به شیعه به اختلاف‌افکنی بین شیعه و سنی و بهانه‌تراشی به سود تکفیری‌های سنی رو آورده‌اند که محوریت آن در بیت سیدصادق شیرازی مدعی مرجعیت شیعه قرار دارد. این جریان مشکوک که با گذشت زمان، وابستگی آن به استعمار پیر انگلستان، آشکارتر می‌گردد بدنبال توسعه نفوذ خود به هیأت‌های مذهبی و ترویج نوعی سکولاریسم می‌باشد. تشدید فعالیت‌های این جریان همزمان با راهبرد جهان غرب به بهره‌برداری از شکاف‌های قومی- مذهبی برای فتنه‌انگیزی در جهان اسلام و فرسایش توان مسلمانان و جلوگیری از احیاء تمدن اسلامی با به راه‌ انداختن آتش اختلافات درونی، انگیزه‌ای برای معرفی آن فراهم ساخته که این نوشتار بدنبال تأمین آن است.

الف- معرفی جریان  شیرازی‌ها

شیرازی‌ها بازمانده خاندان معروف و شاخص فقاهت و مرجعیت در ۱۵۰ سال گذشته‌اند که شخصیت‌هایی چون آیت‌الله سیدحسن شیرازی معروف به میرزای شیرازی، صاحب فتوای مشهور تحریم تنباکو و آیت‌الله میرزا محمدتقی شیرازی رهبر مقابله با اشغال عراق توسط انگلیس را پرورش داده‌اند اما پس از فوت آیت‌الله سیدمهدی شیرازی، مرجعیت در این خاندان به بازیچه‌ای سیاسی تبدیل و به انحراف کشیده شد. سیدمحمد فرزند ارشد ایشان در دهه ۴۰ شمسی در عین نداشتن صلاحیت مرجعیت، ادعای مرجعیت نمود. این ادعا با مخالفت حضرات آیات سیدابوالقاسم خویی و سیدمحمود شاهرودی بزرگ مواجه و پا نگرفت. در عین حال با فوت سیدمحمد، برادرش سیدصادق همان مسیر را ادامه داد. این جریان جنگ با صدام را برادرکشی نامیده و مواضعی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی اتخاذ کرده و برای پیشبرد اهداف سیاسی خود حتی از اهانت علیه مراجع گرانقدری چون آیات عظام بهجت، مکارم شیرازی، حسن‌زاده آملی، شهید مطهری و رهبر معظم انقلاب فروگذار نبوده‌ است. پایگاه اصلی سیدصادق شیرازی عراق بوده و مقلدین وی عمدتاً در کشورهای عربی و تعدادی در ترکیه می‌باشند. جالب این که شیرازی ها برخلاف داشتن ریشه‌ی ایرانی امروز مروج ناسیونالیسم عربی بوده و مدعی دفاع از اسلام عربی در برابر اسلام ایرانی هستند که برگردان همان اسلام صفوی مورد ادعای گروهک‌های بعثی و تکفیری امثال داعش می‌باشد.

ب- حرکت روی خط تفرقه و تحریک

این جریان علیرغم آشنایی با تاریخ و فضای جهانی که گویای سوءاستفاده دشمنان اسلام از اختلاف در بین مسلمانان است و اطلاع از آثار شکل‌گیری وحدت در جهان اسلام و روحیه جهادی در برابر بیگانگان برای صیانت از عزت اسلام و مسلمین، برخوردار از عملکرد مشکوکی است که بوی عمل به دستورات اتاق‌های فکر و ابسته به جهان غرب به‌ویژه انگلیس و آمریکا را برای پیاده‌سازی تز ((اختلاف‌ بیفکن، حکومت کن))، می‌دهد. اقدامات متفرقه افکنانه و مشکوک این جریان عبارتند از:

۱- تاکید بر مسائل اختلافی شیعه و سنی

این جریان نه تنها اسلام عربی را مقابل اسلام عربی می‌گذارد، بلکه با اهانت به مقدسات اهل سنت و تشویق هواداران به سب و فحاشی علیه سه خلیفه و عایشه زوجه حضرت نبی، به احساسات مذهبی اهل سنت علیه شیعه دامن زده و در مقابل بزرگداشت هفته وحدت که از ۱۲ تا ۱۷ ربیع است، ایام ۹ تا ۱۵ ربیع‌الاول را هفته برائت نامیده است.

۲- ترویج خرافه‌ها و اعمال غیرمتعارف مذهبی

در حالی که اکثر مراجع بزرگ شیعه، اعمالی چون قمه‌زنی را شنیع و حرام دانسته و با آگاهی از قضاوت ناظران غیرشیعه به استفاده از زنجیر تیغ‌دار و راه رفتن روی خار و آتش و … عزاداران را از چنین اعمالی برحذر می‌دارند، جریان شیرازی مهمترین مصادیق بزرگداشت شعائر حسینی را در مواردی چون قمه‌زنی، استفاده از زنجیر تیغ‌دار و راه رفتن روی خار و آتش و … در مراسم عزاداری دانسته و تنها از هیأت‌هایی که به این اقدامات مبادرت می‌ورزند پشتیبانی مالی می‌کنند.

۳- حرمت‌شکنی حریم مراجع و توهین به علما

گرچه اولویت این جریان، نفوذ به بیوت مراجع و علماء دینی است ولی آنجا که از این خط بازمانده و نتوانند همراهی مراجع و علما را کسب کنند رو به هتاکی و بی‌اعتبارسازی آنان می‌آورند که حرمت‌شکنی علیه آیات عظام بهجت، مکارم و امام خامنه‌ای نمونه آن است. در عوض این جریان با برخی مدعیان مرجعیت مثل آقای صانعی روابط حسنه‌ای دارد.

ج- جاده صاف کن سلطه غرب و مروج سکولاریسم

جریان منتسب به آقای سیدصادق شیرازی، که مدیون شهرت نیاکان مبارزی چون میرزای شیرازی صاحب فتوای تنباکو و میرزامحمدتقی شیرازی رهبر مبارزه با اشغالگران انگلیسی در عراق بوده و به خط انگلیسی مذهب‌زدایی از سیاست وسکولاریسم آشنایی دارند، انحراف خود را در عرصه عمل از پیشینیان مبارز خویش با دفاع از جدایی دین از سیاست و همراهی با جهان سلطه برملا ساخته‌اند که موارد ذیل شاخص‌های این انحراف بزرگ است:

۱- این جریان در دوره سیدمحمد شیرازی علیرغم استقبال اولیه از حضرت امام خمینی(ره) در دوره تبعید به عراق و خواندن نمازجماعت پشت سر ایشان، پس از اطلاع از خط مبارزه و نظریه ولایت فقیه ایشان، به تدریج رابطه خود را با معظم له سرد و سرانجام تیره ساختند، به‌گونه‌ای که پس از استقرار سیدمحمد شیرازی در کویت او و حامیانش، حملاتی را علیه امام(ره) صورت داده و حتی مدعی تفسیق و تکفیر ایشان شدند.

این روند پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز ادامه داشت و علیرغم روشن بودن ماهیت صدام و حامیان شرقی و غربی او در جنگ ۸ ساله جریان شیرازی حتی پس از ورود به جمهوری اسلامی این جنگ را برادرکشی نامیده و با طرح نظریه ((ولایت شورای مراجع)) مقابل نظریه(( ولایت فقیه))، و حاکمیت ولی‌فقیه موضع‌گیری داشت که سیدصادق هم همان را ادامه داده است.

۲- ترویج اسلام خنثی و بی‌اثر و مبارزه با مبانی اسلام انقلابی و در رأس آن ارزشی‌های جهادی و شهادت که با توصیه علنی مداحان و هیأت‌های مذهبی به جمع‌آوری عکس شهدا و مسکوت گذاشتن مفاهیم جهاد و شهادت و اسم نیاوردن از شهیدان تجلی می‌کند. یکی از شروط این جریان در کمک‌هایشان به هیأت‌های مذهبی سخن نگفتن از شهید و شهادت می‌باشد. همچنین اعضاء وابسته به این جریان در سخنرانی‌های خود هیچ نامی از امام و رهبری نبرده و سکوت نسبت به سرنوشت انقلاب اسلامی را ترجیح می‌دهند.

۳- سکوت جریان شیرازی در برابر جنایات گروهک‌های تکفیری، اشغالگران غربی و جنایات رژیم صهیونیستی همراه با حمله حزب‌الله و سیدحسن نصرالله قهرمان مبارزه با سلطه صهیونیست‌ها بر سرزمین‌های اسلامی یکی دیگر از شاخص‌های تفکر سکولار این جریان انحرافی است که در مهمترین مسائل جهان اسلامی موضع انفعالی می‌گیرد.

د- شبکه‌سازی برای ترویج افکار انحرافی

جریان انحرافی شیرازی‌ها با در اختیار داشتن منابع مالی وسیع و حمایت دولت انگلیس و سرویس‌های اطلاعاتی برخی کشورهای عربی توان بالایی در ایجاد شبکه‌های اجتماعی مجازی و حقیقی دارد که در قالب‌های زیر پیاده شده است.

۱- شبکه مداحان و عناصر تبلیغی:

بهره‌برداری از عواطف و احساسات مذهبی یکی از شیوه‌های توسعه نفوذ این جریان است که با ارتباط‌گیری با هیأت‌های مذهبی، حوزه‌های علمیه، مداحان و طلاب و روحانیون و پیشنهاد کمک‌های مالی و حل مشکلات آنها دنبال می‌شود. هیأت‌ها و مداحانی که گرایش افراطی به تحریک احساسات و استفاده از شیوه‌های نامتعارف و جنجالی مثل قمه‌زنی و اهانت علیه مقدسات اهل سنت دارند، از جمله اهداف اصلی این جریان برای وصل به شبکه تبلیغی به‌شمار می‌آیند.

۲- تأسیس مؤسسات دینی:

یکی از شبکه‌های فرهنگی و اجتماعی این جریان با تأسیس حوزه‌های علمیه و مراکز فرهنگی اجتماعی مثل کتابخانه و صندوق قرض‌الحسنه شکل گرفته که گفته می‌شود به ۱۰۰۰ مؤسسه در زمینه‌های مذهبی، مالی، اجتماعی، علمی و فرهنگی می‌رسد. تنها در داخل کشور ۱۷ حوزه علمیه و ۲۳ کتابخانه و دهها صندوق‌ قرض‌الحسنه در اختیار این جریان انحرافی می‌باشد.

۳- شبکه وسیع رسانه‌ای

بهره‌برداری از فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای از جمله ویژگی‌های جریان شیرازی‌ها است که با سخاوت و حمایت انگلیس و سرویس‌های دول غربی تبدیل به شبکه‌‌ی گسترده و توانمندی شده است. این جریان با در اختیار داشتن دهها شبکه ماهواره‌ای و سایت اینترنتی تحت عناوین مقدسی چون شبکه جهانی امام حسین(ع)، شبکه جهانی چهارده معصوم، شبکه ماهواره‌ای فدک، شبکه ماهواره‌ای حضرت ابوالفضل، شبکه جهانی مرجعیت، شبکه القائم، سایت عقاید شیعه، سایت حرم امام‌ حسین(ع) و… به زبانهای فارسی، عربی، انگلیسی و ترکی و … فعالیت می‌کند. این شبکه‌ها در حالی با بهترین کیفیت اداره می‌شوند که رسانه‌های جمهوری اسلامی ایران تحت تحریم قرار داشته و حتی به شبکه قرآن جمهوری ا سلامی ایران اجازه فعالیت داده نمی‌شود. جالب اینکه شبکه فدک که توسط یاسرالحبیب داماد سیدمجتبی شیرازی اداره می‌شود در لندن قرار داشته و هیچ مزاحمتی از سوی انگلیس علیه آن صورت نمی‌گیرد.

۴- ارتباط آشکار با پیراستعمار و سرویس‌های اطلاعاتی

نه تنها شبکه‌های ماهواره‌ای و سایت‌های اینترنتی این جریان بدون هیچگونه مزاحمتی با عناوین مذهبی فعال می‌باشند و انتقال پول به راحتی از طریق شبکه‌های بانکی کشورهای مختلف برای آنها مقدور است، عناصر اصلی شبکه‌های رسانه‌ای آنها در انگلیس مستقر می‌باشند. عناصر اصلی که در دامن  پیر استعمار مشغول فرقه‌سازی هستند، عبارتند از مجتبی شیرازی و یاسر الحبیب داماد وی که چند سال قبل، پس از اهانت به عایشه و مقدسات اهل سنت توسط عوامل پلیس کویت دستگیر و به اعدام محکوم اما با وساطت انگلیسی‌ها آزاد و به لندن منتقل و الا آن نه تنها شبکه ماهواره بلکه حوزه علمیه امامین العسکرین را هم در انگلیس مدیریت می‌کنند جالب‌تر اینکه او در لندن حسینیه‌ای نیز به اسم رسول اعظم راه‌اندازی و مراسم قمه‌زنی را روزهای تاسوعا و عاشورا با تأمین پلیس انگلیس در خیابان منتهی به این حسینیه ودر ملاء عام برگزار می‌کند. دولت انگلیس هم با اعزام تعدادی آمبولانس، مداوای مجروحان و عزاداران قمه‌زن را پشتیبانی می‌کند. همچنین این جریان علی‌رغم تندروی‌های مذهبی در کویت که در دوره راه‌اندازی هیأت خدام المهدی انجام می‌داد و الان هم در هیأت‌های خود دنبال می‌کند، هیچ محدودیتی برای تردد به کشور کویت ندارد که از همسویی عملکرد آن با خواسته‌های سرویس‌های امنیتی کشورهای عربی حکایت می‌کند.

جمع‌بندی:

جریان شیرازی‌ها که با ادعای مرجعیت سیدمحمد شیرازی و پس از مرگ او با سید صادق شیرازی شناخته می‌شود، گرچه به اعتبار نیاکان عالم و مجاهد آنان در بین بخشی از توده مردم در کویت، عراق و ترکیه شهرت یافته اما به صورت مشکوکی همسو با سلفیت تکفیری، بزرگنمایی اختلافات و شکاف بین شیعه و سنی را دنبال و از تندروی‌ها و خرافه‌هایی حمایت می‌کند که نتیجه‌آن کمک به پدیده شیعه هراسی است.

به علاوه دسترسی آسان این جریان به شبکه گسترده رسانه‌ای و ماهواره‌ای که به نام اهلبیت و شیعه، توهین علیه مقدسات اهل سنت را پیگیری می‌کند، نشان از انحرافی دارد که با سیاست جهان غرب و پیر استعمار برای فرسایش توان جهان اسلام با تحمیل تفرقه و ترویج کینه مذهبی هماهنگ است. این جریان نه تنها با رهبری و آموزه‌های انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی سر همراهی ندارد بلکه علیه چهره‌های بزرگ بیداری اسلامی مثل سیدحسن نصر الله نیز موضع داشته و همزمان چشم بر جنایات تکفیری ها در سوریه و عراق می‌بندد. آنچه بیشتر از همه عوامل این جریان را با شک و تردید جدی مواجه ساخته حمایت علنی انگلیس و میزبانی از بخش عمده رسانه‌ای و ماهواره‌ای آن در لندن می‌باشد که همراه با حضور عناصر کلیدی بخش تبلیغات جریان شیرازی‌ها یعنی سیدمجتبی شیرازی و یاسر الحبیب در لندن و توانایی تأمین هزینه‌های سنگین شبکه تبلیغی وابسته، تردیدی در حمایت غرب از آن باقی نمی‌گذارد.

ثامن گرافیک

همیشه توی کار فکرم این بوده که کاربردی ، ساده ، همه پسند و قابل چاپ باشه . از سال 1392 با دوستان عزیزم در سایت عمارها ساکنیم و افتخار می کنم که در کنار این بزرگواران مشغول کار فرهنگی سایبری هستیم . کتانباف 09357331280 التماس دعا

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 14

 1. توسط منتقد

  واقعا متاسفم برای شما ها…میخوایید مرجع خودتونو ببرین بالا….دیگرانو خراب میکنین….االهم العن الجبت والطاغوت….

 2. لعنت خدا بر این تفرقه افکنان
  اینها تکفیری های اصطلاحا شیعه هستند !

 3. توسط حسن

  شیعه به انگلیسی SHiمیشه یا SHiA???

 4. توسط zakerin12

  اللهم عجل لولیک الفرج

 5. سلام بزرگوار..ممنون از لطفتون
  اجرتون با مادر سادات

 6. شهادت و شهادت و شهادت چیزی که کیوان حیدری گیتی نژاد همواره از خدای و ولی مصلح خویش امام مصلح سید و شریف عادل و عالم قادر و رحیم علیم و حلیم و کریم و کبیر صالحنا ابا المصطفی قاعدنادنا حاج علی حسینی خامنه ای هستی کیوان بشود فدای رخ پاکش و در طریق سپاه حیدری که سردار تنها یعنی من کیوان فرمانده و خواهان عمل به آنم شهادت بعد از طریقت و اطاعت از وجود پاک نایب برحق و مطلق عصر حی سید نا امام مصلح حاج علی حسینی خامنه ای هستی کیوان به فدایش صیانت و حراست از حیدرثانی مولایمان آیت الله حاج مجتبی خامنه ای جانم به فدایش و دگر ثلالگان پاک و منادی ادب و حامل رسالت ولایتمداری و ولایتمدار زیستن در جهان حی می باشد یعنی حیدری سربازیست مطیع ولایت و خصوصا ولایت امام مصلح سید و شریف قاعدنا حاح علی حسینی خامنه ای هستی کیوان به فدایش و فاتح ستیز با دشمنان باور ولایتمداری و حارص حریم حضرت آقا هستی کیوان به فدایش از وجود مبارکش تا حراصت از داشته ها و خواسته ها و اولاد مکرم این ولی حی و حاذق و مطلق حی العرض که به والله ندیدم در عمر خوشتر و بهتر و زیباتر و اهم تر و واجب تر در این صیانت و اطاعت و همایت و جانفشانی که در پایه و واجبات رساله سپاه حیدری در آن پرداخته و در سبد افتخارات این سپاه نوشته و انگاشته شده آری اینجانب کیوان گیتی نژاد در زندگی خود جوز حامی و پدری چون مولایم سید علی هستیم به فدایش ندارم و او هم سربازی عاشق تر و طالب تر و حافظ تر از من دارد ولی در عاشقی و دلدادگی و مجنونی فراتر از خود در این خواستگاه دلدادگان نیافتم امروز من به همه فرزندان این ملت به عنوان برادر کوچکتر می خواهم و دعوت به اطاعت و پیروی و هم طریقی و هم بیعتی با امام مصلحی دارم که از شمال تا جنوب از شرق تا غرب این جهان نیست کسی که او را به نام سید نا حاج علی حسینی خامنه ای هستی کیوان به فدایش ندیده و نشناسد و با اصول و تکارم و دلدادگی ها و دلسپردگیی هایش به ایتام ظلم دیدگان ظلم ستیزان و ظالمین مستکبر آشنا نباشد به حق او جوانان و فرزندان این جهان عاشق نایب مطلق حی امام عصر مهدی موعود عج است او که المداری و سالاری سپاه ایشان را بر کف اطاعت و دلدادگی دارد او که در ستیز بر استکبار ذره ای ترس و لرزه به اندام ندارد و او که در برابر یتیمان و فرزندان شهدا و جانبازان اختیار دل بر دست ندارد و او را تنها چیزی که به درد می اورد و از ان بیم دارد حق خوری این فرزندانش و ظالم بر مستظعفی قالب شدن است که وجود مبارکش را به لرزه دراورده و اشک را از گونگانش جاری می سازد کسی که نام جدش حسین وقتی به اذان و به صدا می نشیند ناخوداگاه اشک است که از گونه گانش بر زمین جاری و تن مبارکش با ضعف ناراحتی مواجه می شود او پدر خوبان است او مرد ستیز با کفار اسطت او نایب ناجی مومنین و استکبار ستیزان و فتنه شماسان و خوارج به در برندگانیست که من کیوان به عنوان حیدری سر و تن دل به دیدار و اطاعتش بسته و داده از این مفصل تنها به قدر سر ناخنی دانم که آقا در این عصر و به تبعش در مقایسه با اعصار قبل و نایبان بر حق هر عصر نشان و برکاتی مضاعف تر از آنچه باید می بود دارد به حق او رهبر مسلمین ذاکر اهل بیت و رسول اعظم ص و ثلاله اهل بیت به حکم شجره طیبه که ریشه اش رسول اعظم ص تنه اش امیرالمومنان علی ع شاخه هایش اهل بیت نبوه و رساله س و ثمرش اولیا و نایبان حضرت قائم عج است ای دوستان مبادا لحظه ای دست از تکبیر و اطاعت از ولایت بردارید که قسم به رسول الله این تنها آرزوی استکبار جهانی و در راس ان امریکای جهان خوار و اسرائیل زبون است که به خوبی می داند اگر امروز در حیفا و دگر تجاوزاتتش به اموال و داشته های مسلمین چنگ انداخته ولی کاری از پیش نبرده به یمن وجود و حضور ولایت حضرت اقا س است که جرات دست اندازی و پررو گری را از او صلب و از دست او ن ابر حیوانات تجاوز را بسته بدانید خواهران و برادران من امروز وقتی استکبار به طور مستقیم نتوانسته به اموال و داشته ها و ابروی مسلمین ولایتمدار خیبره اندازد و مسلط شود تنها به یمن همین اطاعت و باوریست که خشت انها را از ابتدا با برکات و نام ولایت در امیخته ولی این بدان معنا نیست که ما همواره چون خشتمان با ولایت مداری سرشته شده پس از تجاوز و سیطره استکبار و ذلالت در امان و محافظت به سر می بریم نه اینطور نیست ما باید همیشه یک واقعیت را همیشه بدان توجه کنیم به طور مثال کیوان گیتی نژاد به عنوان سردار تنهای سپاه حیدری اگر امر.ز ناصح و بانگ سر اده اطاعت و فرمانبر داری از ولایت امام مصلح است بدین معنی نیست که همیشه معصون و بی نصیب از کبر و تسلط مستکبرین و منحوسین و اخراجیهای حریم ولایت قرار دارد دوستان برادران خواهران و ولایتمداران عزیزم آن چیزی که خط میان ولایتمداری و بنده سرای مستکبرین است تنها یک جمله بلیغ با معنایی ژرف است و آن نیست جز واژه بصیرت آری بصیرت پل میان ولایت مداری و بندگی خدا و ظالم تباری و بندگی شیطان است به قول مولامون حضرت آقا مگر شمر نبود که روزی سرباز اسلام و مطیع رسول اعظم ص و در خدمت سپاه حق علیه کفر و شمشیر زدن در راه اعتلا و برافراشتن پرچم اسلام تا بدانجا که جانباز شد و به پای شهادت هم بوسه ای زد و ولی بندگی دنیا و قدرتنمایی ظلم و کفار چشان نحس او را بر خود گرفتار از او کسی را ساخت که فردا روز رحلت رسول اعظم آنجایی را که خود شاید صدها بار شاهد بوسه زدن رسول اعظم س بود و ان گلوی ابا عبد الله ص بود را دید ولی از خلع بصیرت و از پی از دست دادن بصیرت روزی رسید که بر سینه رسول اعظم ص نشست و سر از تن کسی جدا نمود که حلم در برابرش سجده ارد در سجده گاه دوستان و برادران ولاییم بصیرت نقطه حق با باطل است در حفظش کوشا باشید مبادا مسائل دنیوی و مادی و سخنان بی مایه گان کم طاقتان و مستبدان مستکبر ضمیر و خفی ظلمت شما را به گونه ای وادارد که مسائل دنیوی را با مسائل اخروی در امیزید یا مرتبت سازدید دوستان و هم تباران من ولایت چیزی نیست که بخواهید با گوشت و مرغ و میوه و سبزی مقایسه و کمبود آنها را از مقام و جایگاه و عزت ولایت بخواهید کوته و بدان بی افزایید ولایت یک فریضه ساده و یک نام لغوی رایج و امرو.زی نیست البته قبول دارم برخی سواستفاده گران با استفاده و بهره بری سیاسی از واژه ولایت ظلمها و انسان کشی ها و خیانتهایی به اسلام و مسلمین نموده اند که متاسفانه برخی از ملت های کم شناخت از واژه و اعتبار و جایگاه ولایت مسئله انها را با مسئله ولایت ولی الله و نایب برحق و مطلق الحی امام معصر عج که در عصر حی نیست جز امام مططلق و صالح سید نا و شریفنا حاج علی حسینی خامنه ای هستی کیوان به فدایش نموده اند که گاها به دلیل ضعف ایمان یا ضعف علم و ظعف بندگی ست که همه اینها در یک جمله و آنهم بصیرت است خلاصه می شود برادران میان ولایت حقیقی و نایبی مطلق حضرت ولی عصر عج با ولایت های دروغین مانند طالبان و غاصبان و داعشان امثالهم که بندگان و زادگان کفر برای بی اعتباری اسلام و ولایتمداری میان جوانان و افرادی از میان مسلمین و دیگر ادیان است که هنوز نتوانسته اند فرق مسلمان واقعی و اداب حقیقی اسلام و ولایت و ولایتمداری و شرایط و لازکمه ها و داشته های لازم ولایت گزینی و لایق مرتبت ولایت و نایبی برحق امام عصر عج شدن را متاسفانه یا نمی دانند و یا اگر هم می دانند در زمان خود برای امرار معاش و کسب عناوین دولتی و دینی و سیاسی و گروهکی و یا خواسته های نابجا و رواج تفکرات استبدادی خود نمی شمارند و ولایت را مغایر با تداعی شدن باورهای ظالمانه و ملحدانه خویش بر می شمارند پس به طور مستقیم و غیر مساقیم در برابر ولایت قدم نهاده و قد الم می کند که غلط بی خود می کنند چون هستند هنوز حیدری مابان استشهادی و ذولیمین و بیعتمداری که به این لوث بی مایه اجازه قد الم کردن و گندعه گویی ها و کذب سرایی های بی مورد نداده و چون ولایت را با همه داشته ها و لازمه هایش در ولی حی و مطلق حی العالم و عادل و شریف و کریم عادل عالم و قادر خویش امام مصلح قاعدنا سید علی حسینی خامنه ای هستی کیوان به فدایش یافته و دیده اند و از دیدگاه و باور خویش بصیرتی ساخته اند که با بهترین ارزها و داشته های دنیوی و سنگین ترین بمبها و هواپیماهای پیشرفته این بصیرت در آمیخته با جان این سپاهیان حیدری و استشهادی و به هر نامی تنها مهم اینست که اجین شده با جان و مال و هستی و باور آنها گشته باشد ولایت حضرت آقا هستی کیوان به فدایش دشمن نمی تواند در مقابل این راد غیرتان و هستی برکفان بگیرد دوستان همه اینها را گفتم تا این سخن را بگویم دوستان اگر می خواهید دوباره بار تسلیم خواسته هایی از نوع فتنه گران جنیبش سطل آشغال 88 و سردمداران سرآفتابه به دستش و داده های صهیونیست منظر و شمایل ارا چون امریکا و دگر متحدان ملحد و فریب خورده اش نشوید بصیرت خود و باور خویش از ولایت حضرت اقا هستیم به فدایش و ابرو و تمامیت هستی و وجودی ثلاله مبارکشان یعنی ثلاله گان حضرت آقا بالاخص آقا مجتبی که جانم به فدایش که به خاطر داشتن بصیرت پدرگونه اش استبداد و استکبار از وجودش و نامش لرزه به تنشان می افتد صیانت کنید یعنی خود را ذوب شده ولایت و وابستگتنش بشناسید که هشاخص و حامی و حافظش ولایت باشد بی تردید برای سپاه حیدری و دیگر احزاب و سپاهیان حفظ و صیانت از ان بر آنها واجب و محترم است و برادران و خواهرانم بدانید تا زمانی که باور ما با بصیرت و شجاعتی که جمیعش در یک کلام ولایتمداری خلاصه می شود اجین و هم پیمان و هم کلام باشیم اجنبی ظالم و استکبار گستر بصیرت از کف داده نه توان مقابله با ما را دارد و نه توان ایجاب خیال صدمه زدن به خواسته ها و داده ها و داشته های ولایت گستر ما خواهد توانست بنماید و در آخر برای همه سربازان و حافظان حریم ولایت و اسلام آرزوی پیروزی و استقلالی را دارم که با خون آنها و شهادت انها اجین و بافته و ریسته شده باشد ولایت را از خود و خود را ولایت بدانید و بدانید شهادت و پیروزی بیولایتمداری و بصیرت شناسی و ظلم ستیزی که نشات از ولایتمداری دارد غیر ممکن است صل الله علیه و الهی و صلم حیدریم حیدریه حیدر است لافتی الا علی لاسیف الا ذوالفقار کیوان گیتی نژاد حیدری ذولیمین استشهادی هویدای امام مصلح سیدنا و حافظنا و شرفنا ابا المصطفی قاعدنا حاج علی حسینی خامنه ای هستی کیوان به فدایش الهم الصل علی محمد و آل محمد4

 7. توسط اجسوم

  اینا اسلام نیستند و ظاهرا دم از اسلام میزنند ها ؟
  انوقت شماها اصل اسلامین؟
  هه هه هه

 8. توسط amin-amin

  مرگ بر فتنه گر
  مرگ بر شیعه انگلیسی
  مرگ بر نون خور انگلیس
  ———–
  وقتی اینا رو میبینیم یاد ابو موسی اشعری و ابوبکر و عثمان و عمر و طلحه و زبیر و خیانتاشون می افتیم به جای تنفر از اونا.
  —-
  میگن هر کیو میخوای بشناسی ببین اطرافیاش کین ، اگر ایشون هیچ مشکلی نداردند پس چرا نمیدونم چرا هرچی آدم مورد دارد و کسایی که تو بحث کردن کم میارن و فحاشی میکنن و منطق ندارند و افراد شارلاتان و… از ایشون حمایت میکنند.
  والا ما که هر وقت با طرفدارای ایشون که البته قلیل هم هستن بحث کردیم آخرش ما رو به فحش کشید البته با رعایت انصاف به جز بعضی ها.

 9. بسم الله الرحمن الرحیم الحمد الله رب العالمین و عنه خیر ناصرا و مبین با عرض سلام و تحیت خدمت مسئولین سایت صدای شیعه که به حق پنجره ای رو به ائین و معارف تشیع به تصویر و سمع عشاق و شیعیان گشوده و با کسب اجازه و لبیک خدمت نایب مطلق حضرت ولی الله العظم عج امام مطلق و ولی مصلح آیت الله العظمی المرجع دینی ابالمصطفی الحاج سید علی حسینی خامنه ای(ارواحنا لک به فداعه)که به حق ابروی تشیع و منشع برکات در مکتب اسلام بشمار میروند و به حق تا زمانی که مسلمانی به ولایت او لبیک نگفته باشد از برکات و توجهات ولی الله العظم عج که ایشان در زمان غیبت حضرت نایب مطلق حضرت عج می باشند ایشان به دور خواهند ماند و به آنان که به ولایت و یا مطلقه بودن امامت نایب حضرت ولی الله العظم عج شک داشته و یا برای امام حی و نایب بر حق حضرت شک و تردید به دل راه داده اند ویاانگونه که سزاوار و لازمه تشرف و اطاعت از امام حی بشمار میرود ایشان در تبعیت و تشرف کوتاهی و ساز جدایی میزنند بلاشک بگویم دینشان تکمیل نبوده و اینکه چون برخی صوفیان ولایت را مختص به حضرت ولی الله العظم عج شمارده و تا زمان حضور حضرت کسی را به عنوان نایب بر حق حضرت نمی پذیرند و یا صفت و اطلاق ولایت مطلقه را صرفا خواص ائمه معصومین بر می شمارند باید بگویم سخت در اشتباه به سر می برند و چونان کبکانی هستند که سر در برف فرو برده از واقعیات پیرامون خود نا اگاه و در جهل و نکبت به سر می برند والله سوگند اگر در زمان غیبت حضرت این امامان و نایبین مطلق حضرت که به یمن ظهور انقلاب شکوهمنددایران اسلامی با وجود مبارک نایب حضرت عج بی واسطه می توانیم کسب معرفت و فیض ببریم و این نعمت را ببینیم و برکات وجود و ولایتش را حس کنیم و امروز که به واسطه حضور و ولایتش اقتدار و ابروی جهان اسلام و امنیت محرومین و مستضعفین را پس از قرن ها بدین شکل که یک امام مطلق ولایت در راس حکومتی مردمی و ولایت محور شاهد باشیم و به ان غره و شاکر نباشیم ظلم به خود و جهان اسلام نموده ایم که امروز بر پایه برکات حضرت جان دوباره گرفته و روز به روز مقتدر تر و پربرکت تر از پیش منافع و مراتب ولایت مطلقه فقیه را در جامعه حس می کنیم و شاهدش هستیم حال امروز که به یمن حانقلاب اسلامی وجود نازنین نایب مطلق حضرت ولی الله العظم را بی واسطه و بدون هیچ پرده و لوایی در بر خویش داریم چگونه می شود برخی از مسلمین خود را در دام مکاتب و فرقه های منحوس و دروغین چون حجتیه و گنابادی اهل حق و….در راس انان خود خوانده هایی که خود را شاه و قطب لقب داده و زیر دستان خود را که به تمثیل کره ای که تا شیر دهد می دوشند و وقتی عایدی نداشت سرش می برند و برای بقای خویش از ان اطعام برای خود می گیرند اری انها خود را شاه و شما را گدا برای این لقب داده اند که مبادا روزی هوایی برسرتان بزند که بی خواست انها حوس منافع و مواهبی را کنی که انها به چنگ خود گرفته و از وجود این گدایان برای خود کسب کرده اند خداوند به ایشان لقب اشرف مخلوقات لقب داده و در زیر لوای ولایت ائمه اطهار و نائبین مطلقشان در زمان غیبت امام دوازدهم عج بر عهده و دوش انها قرار دارد کی به مریدان خود لقب گدا و بهره کشی های منفعت گون و اطاعت کردنهای کور و بی تعمل و بی هیج اعتراضی مسئول انجام خواسته شاهان خود قرار می گیرند آری مگر ما انقلاب نکردیم که روزی و روزگاری دگر شاهی دیگر و دیکتاتوری خود خوانده ای جدید بر سر ما حاظر نشود و ما رو زیر استثمار خود نکشد؟حال شما برادران فریب خورده ما باید زیر لگام شاهان و قطبان خود رقص سماءکه مظهر بندگی و اسارت در برابر شاهان و قطبان خود خوانده است قرار گیرید و استثمار شوید من به شما به عنوان یک سرباز کوچک ولایت اعلام و دعوت می کنم به وازه ولایت و برکلات وجودی و نحوه انتخاب و تشخیص حضرت و نایب امام مطلق دام ظله العالی تحقیق و مقایسه ای در نحوه تشخیص و مکاتب و ترویج و نحوه هدایت ایشان با اقطاب و شاهان خود و نحوه زیر استثمارکشیدن و بندگیتان به نحوی به دور از تعصب و فشار نوکران خود خوانده این اقطاب بی هویت نظاره کنید و بعد تحقیق مقایه ای داشته باشید بعد ان وقتی امام حق و نایب امام عصر عج را به نشانه ها و وجودش بازشناختی انوقت است که می فهمید چه سالهایی از عمرتان صرف خرافه و بهره کشی جمعی کلاهبردار و فتنه گر که بسته به قدرت خود نوکری ان را می کنند که برای بقایشان که خود نیز به ناحقی و بی معرفتی خویش اگاهند بتوانند زیر لوای ان قدرت که فرقی نمی کند جبار باشد یا صالح قرار گیرند تا بقا یابند همچنانکه شاهد ان بودیم سرسلسله های فرقه گنابادی چگونه بوسه میزدند بر دستان شاه ملعون و چگونه در برابر شکنجه گران ساواک سر تعظیم فرود می اوردند و امروز هم برای ادامه بقا چون مکتب ولایت مکتب حق است و حتی خدوم و نوکر نمی پذیرد و اگر روزی بپذیرد دو رو و خائن مظهر را قبول نمی کند که زیر لوای ایین و مکتب و ولایت حق بخواهند مردم را فریب داده و به حکومت جور و مکتب خلف ایین و مذهب تشیع و اسلام بقا ببخشند لذا این گونه فرقه ها که گنابادی و منافقین خلق گل سرسبد این فرقه های ملعون و خرافه مکتب به شمار میروند زمانی که ولایت مطلق جهان اسلام را برای دفاع از بقای ظلم و دروغ و استثمار خویش راضی و میدان ده ندیدند چاره ای ندیدند جز حمایت از سران فتنه و دشمنان انقلاب و ولایت که امروز خود ایشان نیز اندسته ملعون که در لوایب انقلاب و زیر سایه ولایت به خیانت و مزدوری اجنبی می پردازند و چهره ارایی می کنند امروز حامیان و حافظان این اجانب مزدور و فتنه دوست و خرافه گرا و ظلم گستر متکدیان این مکتب را به امید روزی که لوای ظلم و پرده خیانتشان هویدا شد به امید امان دادن انها در ان روز !!امروز حامی و حافظ این گروهها و فرقه های مناعد با اسلام و ولایت حقه و مطلقه حضرت امام خامنه ای س قرار گرفته اند ولی چه ساده لوحند انان که تصور می کنند خیانت و ظلم و پیروی از مزدوران و اقطاب ظالم و دروغ گو می تواند لوایی باشد برای روز خطر و احتیاج ایشان که حافظ و نگهدار انان شوند که این سالوسان جز بقای خویش به چیز دیگری فکر نمی کنند کسی که خود را شاه و مریدانش را گدا لقب دهد کاملا مشهود است چه فرقه ای تاسیس کرده و چه نیازهایی را جمع بندی نموده و چه اهدافی را دنبال می نماید امروز انان که به گدایی این سالوسان درامده و موجبات بقای این سالوسان را محیا کرده اند اگر می دانستند چه خیانتی در حق حضرت بقیه الله العظم عج نموده اند و نایب برحق امام عصر عج را دیدند و شناختند و با معارف و ولایتش اشنا بودند و هستند ولی با همه این احوال بهد ادامه گدایی و بندگی این فرق که سرسلسه ایشان را که خود می بینند چگونه به بقای خود می پردازندد و چگونه به استثمار و بهره کشی از خودشان خویش را یافته اند ولی با همه این احوال ترجیح بر ان دادند که به گدایی خود ادامه دهند نمی دانم چگونه انتظار ظهور حضرت را می کشند و چه پاسخی به حضرت می دهند انزمان که از ایشان پرسیده شود چرا در زمانی که نایب من بر شما هویدا بود و حکومت اسلام بر قرار بود ولی و نایب من بر ان استوار و خدوم بود به سراغ ظلم و دروغ گرویدید و ایشان را تنها گذاشتید ایا ان وقت نمی خواهید دلیل بیاورید چونکه فلان مسئول دولتی فلان خلاف را انجام نمود من در اصلحیت امام حی شک نموده و ایشان را مسیول شماردم در حالی که ولایت نقشی در ان ظلم نداشته است ایا شما فکر کردید که اقطاب شما همه فارغ از گناه و معصوم بودند ایا زیر دستان ایشان کم شما را زیر استثمار خود کشیدند و از شما بهره جستند ؟شما چرا ظلم انها را ندیدید چرا بهره کشی ایشان را دیدید از خود و ادامه دادید به بندگی خود؟ بی شک پاسخی ندارید جز شرمندگی و ندامت ای دوستان و ای برادران گمراه و به دور مانده از برکات وجود ولایت مطلقه بدانید زمانی که به اطاعت و پیروی از ولایت و نایب برحق امام عصر عج پاسخ و لبیک دهید احساس غرور و ارامشی وصف ناشندنی را تجربه خواهید کرد به این حکمت که همه ائمه اطهار عج خصوصا امام عصر ارواحنا لک به فدایه شما را از یاری تان با فرزند و نایب صالحشان دعا خواهند نمود و در روز موعود می توانید امید به شفاعت امام و نایب حضرت ولی الله العظم عج داشته باشیدا که خود ایشان سالار سپاه حضرت هستند و گویی شما در زمان غیبت حضرت به پیروی از عباس سپاحسین ابن علی س در امده اید و ایشان را در بسط و جلوه و حقانیت ایین تشیع و اسلام یاری رسانده اید و انروز که عباس سپاه مهدی عج نیاز به لبیک داشت تا نگذارد پرجم اسلام و مهدی عج به زمین نیفتد به ایشان لبیک گفته اید ایشان را یاری رسانده اید چه زیباست شهادت برای چنین تفکر و ایینی که در ان ولایت را به معنای حقیقی خود و خویشتن را در مقام و جایگاه اصحابی خود در صف یاران حضرت ولیعصر عج و حافظان خون سالار شهیدان اباعبدالله الحسین عج می یابی خویشتن را از گدایی شاهان خود خوانده سود جو و استثمارگر فتنه گر خلاص یافته می بینی و راه حق و ولایت مطلقه حقیقی را یاری رسانده ای اگر به اوصاف و وصایاء و احکام ارشادی و تقلیدی ولایت درست عمل کنی و به جا یاری خود را به اسلام و نایب برحق امام زمان عج دیدی مطمین باش در روز موعود احدی از یاران حضرت عج خواهی بود که قبول شده روزگار تبعیت از نایب برحق و مطلقه اش گشته ای پس ای گمراهان اسیر فتنه اقطاب و شاهان گدا صفتی که برای رهایی و خلاصی از ان مظهر گدائیشان شما فریفته گان بی اطلاع و بی معرفت دینی را برگزیده اند تا از مقانمد شاهی به یقما برده اشان به خلاصی یافتن از گداییشان بهره کامل برند و یوق بندگی را برگردن شما یاران فریفته ای قرار دهند که تنها برایشان حکم بندگی و بهره بری داشته اید و در زمانی که دیگر بهره ای از جانب شما عایدشان نشود شما را به خرده نباتی فروخته خواهید دید پس بیش از این به بندگی ظالم ادامه ندهید و خود را از یوق بندگی و استثمار این شاهان خودخوانده که در اصل مسلمانی و تشیع انها تردید و تکفیر وجود دارد خود را رهایی دهید به زیر پرچم حق ولایت خود را در مظهر ترقی و شاف و بزرگی بینید و جایگاه اصلی خود را یافته و مقام واقعی و جایگاه به حق خویش را در حکومت اسلامی و ایین تشیع مستحکم و هویدا و جاوید نمایید که هر زمان که خود را از این شیاطین خلاصی دهید یک روز از استثمار و بندگی خویش خود را رهایی و نجات یافته خواهید دید و بدانید پرچم ولایت و اباعبدالله الحسین و مهدی صاحب الزمان عج همیشه حاظر و منتظر یارانی ست که در زمان غیبت و نبود حضرتشان فرزند و نایب برحق و مطلق خویش از شجره طیبه اهل بیت النبوه و الرساله را همراهی نموده باشند و به قولی به سپاه اسلام و ولایت مطلقه فقیه پیوسته و یاری رساننذ انوقت است که می توانند به شفاعت اهل بیت النبوه و الرساله و در امدن به سپاه مهدی موعود عج به شفاعت نایب مطلق و برحق ایشان یعنی امام مطلق حضرت امام خامنه ای دام ظله العالی که هرکس به ولایت و نیابتش شک دارد با یک دوره گذرا از زمان ظهور و تا به ان روز که ولایتش برهمگان عیان شد تا به امروز نگاهی گذرا اگر بیندازد خواهد دید که ایشان چگونه به اسلام و انقلاب و اهل بیت س پایبند و ایمان داشته اند و چگونه برای ازادی و اقتذار و ارامش مسلمین از خود نجابت و حقانیت نشان داده اند که به یک نگاه گکذرا بر زندگی و بر خلافت حضرت خود به حقانیت ولایتش پی خواهید برد و بلافاصله خویش را از یوق بندگی این سلاطین خود خوانده استثمارگر خلاصی و نجات خواهید داد انشا الله الرحمن کیوان گیتی نژاد حیدری

 10. توسط پویا

  سلام. لینک دانلود خراب است.

 11. لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
  جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
  دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

  دیدگاه خود را بیان کنید

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.