پوستر تولید کالای مرغوب ایرانی
Rate this post

Rate this post

بسم الله الرحمن الرحیم

***

السلام علیک یا اباعبدالله

***

اول :

نسبت به توافقی که صورت گرفته نظر خاصی ندارم . باید ببینیم امام خامنه ای چه می فرمایند .

فقط از مفاد دراز مدتش احساس بدی بهم دست داد اما از جهات بسیار زیادی ، خوشحال شدم . ترجیح می دم نیمه پر لیوان رو ببینم . فقط همین …

دوم :

جا داره که مجددا از همه عزیزانی که دست در کار دارن ، خواهش کنیم که اجناس خوب و مرغوب تولید کنند و از هموطنان عزیزمون خواهشمندیم که کالای مرغوب ایرانی مصرف کنند .

من به شخصه خط مشی سالم رو اینطوری انتخاب کردم :

تولید کالای مرغوب ایرانی و مصرف کالای مرغوب ایرانی در سال دولت و ملت همدلی و همزبانی

سوم :

مخاطب های این طرح بیشتر دوستان فعال در عرصه سایبری و اهالی رسانه هستند .

***

پیش نمایش طرح ( کلیک کنید )

پوستر تولید ملی

تولید ملی

دریافت سایز اصلی :                   DOWNLOAD

دریافت سایز اصلی 2 :                DOWNLOAD

***

به انضمام :

ما سال گذشته گفتیم حمایت از کار و سرمایه‌ی ایرانی. این قضیه که در یک سال تمام نمیشود. حالا دوستان و مسئولان گزارشهائی میدهند که این کارها انجام گرفته است؛ خیلی خوب، خداوند به هر کاری که با نیت صحیح انجام میگیرد، برکت بدهد؛ ولی باید کار به صورت جدی و محوری دنبال شود؛ این به عهده‌ی همه‌ی مردم است. این فرهنگ‌سازی که عرض کردیم، یک بخش مهمش اینجا است.
ما گفتیم: تولید داخلی؛ کار ایرانی، سرمایه‌ی ایرانی. این معنایش این است که زرق و برق نامهای فرنگی چشمها را به خودش جلب نکند. همه بدانند که این محصولی که دارند میخرند، میتواند یک کارگر ایرانی را برخوردار کند؛ میتواند او را محروم کند، یک کارگر خارجی را برخوردار کند. البته ما همه‌ی بشریت را دوست داریم، اما خب کارگر ایرانی دارد برای سربلندی این کشور تلاش میکند؛ جزو مغتنم و عزیز پیکره‌ی این ملت است؛ او را باید تأیید کرد، او را باید تقویت کرد. بعضی‌ها این را نمیفهمند و درک نمیکنند، یا برایشان نشانه‌ی تولید ایرانی و تولید خارجی فرق نمیکند؛ یا حتّی بعکس، به جای اینکه دنبال نشانه‌ی تولید ایرانی بگردند، دنبال نشانه‌های تولید خارجی میگردند؛ این انحراف است، این خطا است. همه‌ی مردم مخاطب این بیانند.
من تأکید میکنم، اصرار میکنم، از همه‌ی ملت ایران درخواست میکنم، بروید به سمت مصرف تولیدات داخلی؛ این کار کوچکی نیست، این کار کم‌اهمیتی نیست؛ این یک کار بزرگ است. البته دستگاه‌های حکومتی و دولتی – دولتی به معنای عام – در این جهت وظیفه‌ی مضاعف دارند. فلان وزارتخانه، فلان سازمان، فلان اداره وقتی میخواهد جنس داخلیِ خودش را تأمین کند، مطلقاً باید از جنس خارجی استفاده نکند؛ بروند سراغ تولیدات داخلی. البته از این طرف هم از تولید کننده‌ی داخلی – چه آن مدیر، چه آن کارگر، چه آن سرمایه‌گذار – خواسته میشود و اصرار میشود که کار را تمیز، درست و کامل ارائه دهند. هر دوی اینها اشاره‌ی اسلام و دستور دین مقدس ما است. استحکام کار را خدا از ما خواسته است، احترام به کارگر را هم خدا از ما خواسته است؛ امنیت زندگی و شغلی کارگر را خدا از ما خواسته است، امنیت سرمایه را هم خدا از ما خواسته است.

 ***

پوستر تولید کالای مرغوب ایرانی ، طرح پوستر تولید کالای مرغوب ایرانی ، بنر پوستر تولید کالای مرغوب ایرانی

ثامن گرافیک

همیشه توی کار فکرم این بوده که کاربردی ، ساده ، همه پسند و قابل چاپ باشه . از سال 1392 با دوستان عزیزم در سایت عمارها ساکنیم و افتخار می کنم که در کنار این بزرگواران مشغول کار فرهنگی سایبری هستیم . کتانباف 09357331280 التماس دعا

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 4

 1. توسط دیدار

  سلام علیکم
  خدا قوت ، زیبا بود
  با حاج قاسم بروزم
  لطفاً نظر فراموش نشه

 2. توسط محمدرضا

  سلام علیکم
  حداقل توی طرحتون از mac book ,iphone,ipad امریکاااا
  استفاده نمیکردید

 3. لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
  جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
  دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

  دیدگاه خود را بیان کنید

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.