بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا اباصالح المهدی

***

سلام

این پوستر به مناسبت نقض برجام توسط  آمریکای خبیث و بد عهده .

متأسفانه اونها هم می دونند که عمده علل مشکلاتمون خارجی  و تحریم نیست .

همونطور که امام خامنه ای بارها فرمودند : راه حل مشکلات ما در داخل کشوره . خود باوری و درون زایی و مصرف تولیدات ملی .

امام بزرگوار ما چه نیک فرمود :

آنهایی که خواب آمریکا را می بینند ، خدا بیدارشان کند .

البته روند نقض برجام برای من خیلی جالب بود . تمدید تحریمها فقط یک رای مخالف داشت .

یاد فرمایشی از امیرالمونین علی علیه السلام افتادم که می فرمود : شگفتا که دشمنان در باطل خود وحدت دارند و مسلمانان در حق خود متفرق و پراکنده‌اند!

متاسفم برای کسانی که هنوز چشم به خارج دارند .

پیش نمایش طرح (کلیک کنید)

anhayi-ke-khabe-amrika-mibinan-m-95-1

دریافت سایز بزرگ این طرح :  DOWNLOAD

***

پی نوشت :

سابقه تذکر رهبرانقلاب درباره عجله نکردن در توافق هسته‌ای

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار فرماندهان نیروی دریایی ادعاهای طرف آمریکایی درباره تمدید تحریم‌های ده ساله علیه ایران را از اشکالات توافق هسته‌ای دانستند که بر اثر عجله برای زودتر رسیدن به توافق و در نتیجه غفلت از جزئیات روی داده است. با مروری بر بیانات مشروح و نه محرمانه معظم‌له به دیدار مداحان در روز بیستم فروردین ۹۴ می‌رسیم؛ آنجا که چهارماه مانده به رسیدن به برجام، خطاب به مسئولان و مذاکره کنندگان هشداردادند که با استفاده از نظرات مختلف و صرف نظر از بازه زمانی محدود به برطرف کردن مشکلات و جزئیات بپردازند.
http://farsi.khamenei.ir/ndata/home/1395/1395090916472f7ff.jpg
«الان فرصت خوبی است برای همدلی؛ یک عدّه‌ای مخالفند، یک عدّه‌ای اعتراض دارند؛ خیلی خب، مسئولین ما که مردمان صادقی هستند، مردمان علاقه‌مند به منافع ملّی‌اند، بسیار خب، یک جمعی از مخالفین را ــ از آن افرادی را که شاخصند ــ دعوت کنند، حرفهای آنها را بشنوند؛ ای بسا در حرفهای آنها یک نکته‌ای باشد که این نکته را اگر رعایت کنند، کارشان بهتر پیش برود؛ اگر چنانچه نکته‌ای هم نبود، آنها را قانع کنند؛ این میشود همدلی؛ این میشود یکسان‌سازی دلها و احساسها، و به تبع آن عملها. به نظر من بنشینند، بشنوند، بحث کنند. حالا ممکن است بگویند آقا ما سه ماه بیشتر زمان نداریم؛ خب، حالا سه ماه بشود چهار ماه، آسمان که به زمین نمی‌آید؛ چه اشکالی دارد؟ کمااینکه آنها در یک برهه‌ی دیگری هفت ماه زمان را عقب انداختند. خیلی خب، دوستان ما هم اگر چنانچه در این همدلی‌ها و هم‌زبانی‌ها و تبادل‌نظرها یک وقتی گرفته شد، چه اشکال دارد، وقتی گرفته بشود، یک خرده زمان آن تصمیمات نهایی عقب بیفتد؛ طوری نخواهد شد.۱۳۹۴/۰۱/۲۰»