دشمنان جمهوری اسلامی ایران

در این طرح سعی شده بیانات حضرت امام خامنه ای (مد ظله) در باب دشمنان جمهوری اسلامی ایران رو که روز اول فروردین 92 در مشهد مقدس فرمودند کار بشه ! . طرح در دو نسخه فارسی و انگلیسی کار شده .

پیش نمایش طرح فارسی (کلیک کنید)

دشمنان جهموری اسلامی ایران

دریافت سایز اصلی : DOWNLOAD

پیش نمایش طرح انگلیسی (کلیک کنید)

دشمنان جهموری اسلامی ایران

دریافت سایز اصلی : DOWNLOAD

متن بیانات امام خامنه ای : حضرت آیت ا… خامنه ای در پاسخ به سوال اول تاكید كردند : مركز اصلی توطئه ها بر ضد ملت ایران ، آمریكا است و امروز بعد از گذشت 34 سال ، هر گاه كه نام دشمن برده  می شود ، ذهن ملت ایران به سرعت متوجه آمریكا می گردد . ایشان افزودند : مسئولان آمریكا باید در مورد این موضوع بدقت تامل كنند واز خود بپرسند كه چرا ذهن ملت ایران در خصوص دشمن ، همواره متوجه  آمریكا است ؟
رهبر انقلاب اسلامی همچنین در خصوص دشمنان ملت ایران ، خاطرنشان كردند : علاوه بر آمریكا كه دشمن درجه اول و مركز توطئه است ، دشمنان دیگری هم وجود دارند ، كه دولت انگلیس خبیث از جمله آنها است ، اما از خود استقلالی ندارد و با دنباله روی، نقش مكمل دولت آمریكا را دارد .
حضرت آیت ا… خامنه ای ، در این بخش از سخنان خود ، نكته ای را هم به  دولت فرانسه گوشزد كردند و افزودند: جمهوری اسلامی ایران با دولت و ملت فرانسه مشكلی نداشته است اما دولت فرانسه در سالهای اخیر و بویژه از زمان ساركوزی ، سیاست دشمنی آشكار با ملت ایران را در پیش گرفته است كه این سیاست غلط همچنان ادامه دارد و این كار ، غیرمدبرانه و ناهوشمندانه است .
ایشان به رژیم صهیونیستی نیز اشاره و خاطر نشان كردند: رژیم غاصب صهیونیستی در حد و اندازه ای نیست كه در صف دشمنان ملت ایران به حساب بیاید . رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به برخی تهدیدهای سردمداران رژیم صهیونیستی     مبنی بر حمله نظامی به ایران ، تاكید كردند : اگر غلطی از آنها سر بزند ، جمهوری اسلامی ایران ، تل آویو و حیفا را با خاك یكسان خواهد كرد .